XXIII Cursa Atlètica "Barri de Sant Antoni" - 10 Km.

Barcelona, 14 de gener del 2001 9:30 del matí

Organitza: Comissió de Festa Major del Barri de Sant Antoni
Portal del Atletisme catalàLogo de la Federació Catalana d'Atletisme

Xip màgicClassificació general


  Lloc    Nom i cognoms                    T.Oficial Ritm  Km. 5  Sx Cat Lloc  Equip                         
     1 JOAQUIN ROMACHO VARGAS              00:31:46  3:10 00:15:55   3      1 C.A. OLESA                     
     2 JOAN VIUDES                         00:32:23  3:14 00:16:00   3      2 FILA DOMINGO CATALAN           
     3 GUILLEM VILALTA REIXACH             00:33:18  3:19 00:16:31   3      3 FILA DOMINGO CATALAN           
     4 IVAN DOSSANTOS CAMPAÑA              00:33:19  3:19 00:16:32   3      4 A.D.FINES MARTORELL            
     5 JOSE ANTONIO LOPEZ PEREZ            00:33:28  3:20 00:16:32   3      5 C.A. OLESA                     
     6 JOSE FCO GARCIA NAVARRETE           00:33:31  3:21 00:16:32   3      6 C.A. TARRAGONA                 
     7 JOAN RIBES ESTRADA                  00:33:35  3:21 00:16:32   4      1 C.A. IGUALADA                  
     8 PARIS CANALS ROVIRA                 00:34:00  3:24 00:16:53   3      7 PENYA 100 KM DOMINGO CATALAN   
     9 JOAN PRATS ESPAR                    00:34:00  3:24 00:16:44   3      8                                
    10 GERARD TORTAJADA BOSCH              00:34:02  3:24 00:17:12   4      2 TOP LINE - FONTVELLA           
    11 LUIS BASILIO DIAZ                   00:34:03  3:24 00:16:53   3      9 C.N. POBLE NOU                 
    12 JOSE ANTONIO DIEZ DE LOS RIOS GARCI 00:34:05  3:24 00:17:08   4      3 C.E. PICORNELL                 
    13 JUAN JOSE ALQUEZAR YUS              00:34:06  3:24 00:16:54   4      4                                
    14 ALFONSO MORIANA HERNANDEZ           00:34:15  3:25 00:17:11   3     10 TOP LINE - FONTVELLA           
    15 MANEL ALCALA NAVARRO                00:34:18  3:25 00:17:08   3     11 C.A. IGUALADA                  
    16 JOSEP GIRVENT                       00:34:18  3:25 00:17:07   4      5 C.N. SABADELL                  
    17 RAMON GASA GARRIDO                  00:34:22  3:26 00:16:55   3     12 FONDISTES PENEDES              
    18 ABEL AVILA RODFRIGUEZ               00:34:23  3:26 00:17:09   3     13 ONCE B2                        
    19 OSCAR MARTINEZ TIRADO               00:34:23  3:26 00:17:07   3     14 TOP LINE - FONTVELLA           
    20 FRANCESC VILA TORREMORELL           00:34:33  3:27 00:17:11   3     15                                
    21 XAVIER CID SALVADOR                 00:34:42  3:28 00:17:16   3     16 C.N. TERRASSA                  
    22 JORDI DIAZ MARTINEZ                 00:34:42  3:28 00:17:07   3     17 C.N. TERRASSA                  
    23 ENRIC GOTSENS GUERRERO              00:34:44  3:28 00:17:15   3     18 C.A. OLESA                     
    24 ARNAU CANET BILBAO                  00:34:44  3:28 00:17:15   2      1 CLUB NATACIO CATALUNYA         
    25 OSCAR MORA SACRISTAN                00:34:45  3:28 00:17:12   3     19 FILA DOMINGO CATALAN           
    26 CHRISTIAN GARRETA HERRERO           00:34:46  3:28 00:17:13   3     20 AGRUPACIO ATLETICA CATALUNYA   
    27 JOSE LUIS COLOMINA GRANELL          00:34:51  3:29 00:17:30   3     21                                
    28 PEDRO PEREZ CANO                    00:34:54  3:29 00:17:11   4      6 TOP LINE - FONTVELLA           
    29 GERARD ESCRICHE SANCHEZ             00:35:00  3:30 00:17:05   3     22 UBAE                           
    30 MARC BENAGES DUCH                   00:35:01  3:30 00:17:41   3     23 CLUB NATACIO CATALUNYA         
    31 XAVIER ALFONSO PELEGRI              00:35:06  3:30 00:17:16   3     24                                
    32 JUAN MONTILLA VAlDERRAMA            00:35:06  3:30 00:17:38   4      7 C.A. SANT ANDREU               
    33 JOAN PI MIRA                        00:35:06  3:30 00:17:31   4      8 CLUB ESPORTIU UNIVERSITARI     
    34 JOSEP BALLONGA SANCLIMENTS          00:35:08  3:30 00:17:45   3     25 CLUB ATLETIC BERGA             
    35 JOSEP FERNANDEZ PORDOMINGO          00:35:08  3:30 00:17:42   3     26                                
    36 JUAN MANUEL ALCALA GUZMAN           00:35:09  3:30 00:17:26   3     27 C.E. PICORNELL                 
    37 TONI VALVERDE MOYA                  00:35:14  3:31 00:17:38   3     28                                
    38 TOMAS BELANCHE COMAS                00:35:14  3:31 00:17:16   3     29 INTEGRA T2 L'HOSPITALET        
    39 CARLES GARRIGA ROMAN                00:35:23  3:32 00:17:41   3     30 TOP LINE - FONTVELLA           
    40 MANUEL TORNERO ARAGO                00:35:24  3:32 00:17:54   2      2 C.N. POBLE NOU                 
    41 CAMILO MORIANA HERNANDEZ            00:35:27  3:32 00:17:56   3     31 TOP LINE - FONTVELLA           
    42 OSCAR MASSANA HOSTA                 00:35:31  3:33 00:17:48   3     32 TELEFONICA                     
    43 FERALD MCINTOSH                     00:35:36  3:33 00:17:39   3     33 FILA DOMINGO CATALAN           
    44 RAFAEL MARTINEZ UFANO               00:35:37  3:33 00:17:48   5      1 TOP LINE - FONTVELLA           
    45 JOSE RAMON FERNANDEZ NAVARRO        00:35:41  3:34 00:17:47   3     34 CLUB L'AIRE                    
    46 JOSEP MARIA FABREGAS                00:35:42  3:34 00:17:47   3     35                                
    47 DANIEL LOPEZ LOPEZ                  00:35:48  3:34 00:18:02   4      9 CLUB ATLETIC DIPUTACIO         
    48 MAURO CARNE CARCAS                  00:35:49  3:34 00:17:42   3     36                                
    49 MANUEL PEÑAFIEL REBUTTI             00:35:54  3:35 00:17:38   3     37                                
    50 FRANCISCO GORDILLO MORENO           00:35:54  3:35 00:17:51   3     38 ONCE B2                        
    51 JOSEP MARIA FONT PASTOR             00:35:54  3:35 00:18:23   3     39                                
    52 ADOLFO EGUILAR OLLOQUI              00:36:01  3:36 00:17:55   3     40                                
    53 JORDI FERNANDEZ SENERO              00:36:07  3:36 00:17:56   3     41 TELEFONICA                     
    54 JOAN FRANCESC CAMPOS VAZQUEZ        00:36:13  3:37 00:17:50   3     42                                
    55 JOAN SERRA BARRIS                   00:36:17  3:37 00:17:54   3     43 OLIMPIC MANLLEU                
    56 SERGIO FERNANDEZ RUEDA              00:36:20  3:38 00:18:21   3     44                                
    57 JOAN JUNCAROL REGUANT               00:36:21  3:38 00:18:26   3     45 CLUB ATLETIC DIPUTACIO         
    58 XAVIER NADAL SOLA                   00:36:22  3:38 00:18:17   3     46 SERRA MARINA ALELLA            
    59 CARLOS SOBRINO JIMENEZ              00:36:23  3:38 00:18:21   3     47                                
    60 SERGIO MANSO LUIS                   00:36:29  3:38 00:18:00   3     48 TOP LINE - FONTVELLA           
    61 ENRIC ROVIROSA BOSCH                00:36:30  3:39 00:17:57   3     49 TOP LINE - FONTVELLA           
    62 EUDALD ROMERO PIJUAN                00:36:33  3:39 00:18:03   2      3 CLUB NATACIO CATALUNYA         
    63 JOSE LUIS SANCHEZ ANGUITA           00:36:34  3:39 00:18:27   3     50                                
    64 ABEL VANGOLELLS SOLA                00:36:35  3:39 00:18:10   3     51                                
    65 JOSEP GIMENEZ MARTIN                00:36:35  3:39 00:18:12   5      2                                
    66 OSCAR FONT AMIGO                    00:36:36  3:39 00:18:37   3     52                                
    67 JAUME TERES COSTA                   00:36:37  3:39 00:18:25   3     53 C.N. SABADELL                  
    68 JUAN REY BARRERA                    00:36:39  3:39 00:18:11   3     54 A.D.FINES MARTORELL            
    69 SANTI MARTIN JUAREZ                 00:36:40  3:40 00:18:05   3     55 C.N. TERRASSA                  
    70 MANUEL SALA ROVIRA                  00:36:43  3:40 00:18:18   4     10                                
    71 FELIX RICO MILLAN                   00:36:47  3:40 00:18:28   3     56                                
    72 XAVI COLL OBRADO                    00:36:59  3:41 00:18:36   3     57 CLUB NATACIO CATALUNYA         
    73 ENRIC HERNANDEZ MARCH               00:37:02  3:42 00:18:25   4     11 C.A. NOU BARRIS                
    74 ABDELAZIZ MAIMAOUNI                 00:37:06  3:42 00:17:54   3     58                                
    75 ERNESTO ALEGRE ALEGRE               00:37:06  3:42 00:18:21   5      3 TELEFONICA                     
    76 PABLO BERDON GARCIA                 00:37:07  3:42 00:18:28   4     12 C.A. NOU BARRIS                
    77 DAVID SEGARRA VERDU                 00:37:07  3:42 00:18:45   3     59 ATLETIC RUNNING                
    78 JOAN MANEL MASIP CASADO             00:37:14  3:43 00:18:25   3     60 BANC SABADELL                  
    79 CARLOS JAVIER GARCIA VEGA           00:37:16  3:43 00:18:47   3     61                                
    80 SALVADOR REIG ADERN                 00:37:20  3:44 00:18:39   4     13 CLUB ESPORTIU UNIVERSITARI     
    81 XAVIER TARAFA MERCADER              00:37:22  3:44 00:18:30   3     62 SERRA MARINA ALELLA            
    82 IVAN MARTINEZ BAÑUELOS              00:37:24  3:44 00:19:00   3     63                                
    84 XAVIER YAGUE GONZALEZ               00:37:27  3:44 00:18:29   3     65                                
    83 PETTER PEÑAFIEL REBUTI              00:37:27  3:44 00:18:28   3     64 CORNELLA ATLETIC               
    85 JORDI SEGUER BONAVENTURA            00:37:31  3:45 00:18:36   3     66 FILA DOMINGO CATALAN           
    86 SANTI GALLIFA                       00:37:32  3:45 00:19:00   3     67 SERRA MARINA ALELLA            
    87 CARLOS FARRE JOSE                   00:37:37  3:45 00:18:45   4     14 ATLETIC RUNNING                
    88 JORDI CAMPOS PALACIOS               00:37:38  3:45 00:18:26   3     68 C.E.M.A.                       
    89 ALFONSO MARTINEZ PEREZ              00:37:39  3:45 00:18:56   3     69                                
    90 SANTI FERRADA CASTRO                00:37:40  3:46 00:18:19   2      4 C.N. SABADELL                  
    91 MARC PLANAS MONTSERRAT              00:37:46  3:46 00:19:02   3     70 FONDISTES PENEDES              
    92 JUAN RAMON FONT ALCUDILLA           00:37:46  3:46 00:00:00   3     71                                
    93 FRANCESC TORNER BLASCO              00:37:49  3:46 00:19:00   3     72 atletisme.com                  
    94 SANTOS GUILEM CASERO                00:37:50  3:47 00:19:02   3     73                                
    95 FERRAN MARTI PALLARES               00:37:53  3:47 00:19:01   4     15                                
    96 FLORENCI MATA MATA                  00:37:55  3:47 00:19:08   5      4 FONDISTES PENEDES              
    97 MIGUEL VALENZUELA MUÑOZ             00:37:56  3:47 00:19:05   3     74 C.N. POBLE NOU                 
    98 RAUL RUBIO OLMEDO                   00:37:59  3:47 00:19:39   3     75 FILA DOMINGO CATALAN           
    99 DIEGO SANCHEZ ALMAGRO               00:38:01  3:48 00:19:03   3     76                                
   100 FRANCISCO GUZMAN GARZA              00:38:02  3:48 00:19:16   3     77 FILA DOMINGO CATALAN           
   101 EMILI VALLVE ALCON                  00:38:03  3:48 00:19:01   3     78                                
   102 FRANCISCO GUERRERO ALVAREZ          00:38:04  3:48 00:19:45   3     79                                
   103 ALEX LAGO SERRA                     00:38:05  3:48 00:19:12   3     80 C.N. POBLE NOU                 
   104 MANUEL PARRADO SEGURA               00:38:05  3:48 00:19:16   3     81 TELEFONICA                     
   105 VICENTE ROMERO COLAS                00:38:06  3:48 00:19:02   5      5 ATLETIC RUNNING                
   106 ALFRED FERNANDEZ ADSUARA            00:38:07  3:48 00:18:55   3     82 C.E. PICORNELL                 
   107 CARLES CARCASO ARISA                00:38:07  3:48 00:19:12   3     83 C.N. POBLE NOU                 
   108 FERRAN BARCELO BADIA                00:38:10  3:49 00:19:05   2      5 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   109 JOAQUIM LLOREN€ GISPERT             00:38:10  3:49 00:18:59   4     16 C.A. MALGRAT                   
   110 ESTEBAN ARAUZO PALACIOS             00:38:10  3:49 00:19:24   3     84                                
   111 PEDRO ROCA DE LA ROSA               00:38:11  3:49 00:19:08   3     85 ATLETIC RUNNING                
   112 JOSEP SERNA PEREZ                   00:38:11  3:49 00:19:00   3     86 GRIFOLL                        
   113 JUAN AROCA PALMERO                  00:38:12  3:49 00:19:13   3     87 FONDISTES PENEDES              
   114 XAVIER BONASTRE THIO                00:38:13  3:49 00:19:08   3     88 FILA DOMINGO CATALAN           
   115 ESTEVE SALA FAINE                   00:38:15  3:49 00:19:02   5      6 PENYA 100 KM DOMINGO CATALAN   
   116 GERARD PEREZ CARRASCO               00:38:16  3:49 00:19:15   5      7 TELEFONICA                     
   117 JAVIER GONZALEZ RUIZ                00:38:18  3:49 00:19:07   3     89                                
   118 MIGUEL CERVELLERA NAVARRO           00:38:20  3:50 00:19:33   3     90                                
   119 JUAN TOMAS GARCIA VARGAS            00:38:21  3:50 00:19:02   3     91 C.N. POBLE NOU                 
   120 ORIOL CASADEMUNT SATORRE            00:38:24  3:50 00:19:03   3     92                                
   121 RAMON BETES PIEDRAFITA              00:38:26  3:50 00:19:06   4     17 C.A. RUNNING                   
   122 ALFONSO GARCIA POZO                 00:38:27  3:50 00:19:40   3     93                                
   123 TONI BERMUDEZ MARTOS                00:38:29  3:50 00:19:18   3     94                                
   124 RAFA ARANDA DELPINO                 00:38:30  3:51 00:19:18   3     95 A.D.FINES MARTORELL            
   125 PLACID BULLO MASOLOVER              00:38:31  3:51 00:19:22   4     18 OLIMPIC MANLLEU                
   126 SALVADOR MILLAN                     00:38:33  3:51 00:19:05   3     96                                
   128 DANI PLANAS MONTSERRAT              00:38:37  3:51 00:19:07   3     98 FONDISTES PENEDES              
   127 SANTIAGO BALBIN HERRERA             00:38:37  3:51 00:19:38   3     97 C.E. PICORNELL                 
   129 JOSEP M. PEÑALVER FELIUS            00:38:37  3:51 00:19:11   3     99                                
   130 JUAN CHILLIDA MARTINEZ              00:38:38  3:51 00:19:08   4     19 C.E. MEDITERRANI               
   131 JOSE MANUEL GOMEZ IBAÑEZ            00:38:39  3:51 00:19:18   3    100                                
   132 JORDI RIBAS GIRALT                  00:38:41  3:52 00:19:25   3    101 FUTBOL CLUB BARCELONA          
   133 JOSEP CASALS ARMENGOU               00:38:42  3:52 00:19:28   4     20 CLUB ATLETIC BERGA             
   134 PEDRO CORBALAN ABELLANEDA           00:38:44  3:52 00:19:27   3    102 C.A. SANT ANDREU               
   135 JUAN M¦ TORRES PRATS                00:38:46  3:52 00:20:07   3    103                                
   136 ALBERT CAPDEVILA CANALS             00:38:48  3:52 00:19:17   1      1 ATLETIC RUNNING                
   137 EMILIO BLANCO DIEZ                  00:38:48  3:52 00:19:01   3    104 TELEFONICA                     
   138 JOSEP LLUIS MONTSERRAT ARROFAT      00:38:48  3:52 00:00:00   4     21 C.A. RUNNING                   
   139 CARME BALLESTEROS I ROSA            00:38:49  3:52 00:19:17 F C      1 FILA DOMINGO CATALAN           
   140 ENRIQUE VALLE GIMENEZ               00:38:49  3:52 00:19:39   3    105                                
   141 JOSEP PICA MARTI                    00:38:50  3:53 00:19:10   4     22 C.A. MALGRAT                   
   142 XAVIER MIGUEL HEREDIA               00:38:54  3:53 00:19:49   4     23 ATLETIC RUNNING                
   143 CARLES ROBLES ROSILLO               00:38:56  3:53 00:19:39   3    106                                
   144 MANEL ORTIZ GUTIERREZ               00:38:56  3:53 00:19:58   3    107                                
   145 MULHAM SAHHOUL SAHLOUL              00:38:58  3:53 00:19:48   3    108                                
   146 RAFAEL VILLALBA LOPEZ               00:38:59  3:53 00:19:15   4     24 ATLETIC RUNNING                
   147 ALFRED CARRERAS MARONDA             00:39:03  3:54 00:19:22   5      8 ESPORT I NATURA                
   148 ALBERT VIVES SALICHS                00:39:03  3:54 00:19:51   3    109 C.A. MALGRAT                   
   149 ANGEL RUIZ DIEZ                     00:39:07  3:54 00:19:24   3    110 C.A. RUNNING                   
   150 TERESA BENET GRAUPERA               00:39:07  3:54 00:19:26 F C      2 C.N. SABADELL                  
   151 CARLES BELTRAN HERGUEDAS            00:39:08  3:54 00:19:14   3    111                                
   152 OCTAVI VIVES SANZ                   00:39:12  3:55 00:19:17   5      9 CLUB L'AIRE                    
   153 MANUEL FERNANDEZ CABELLO            00:39:14  3:55 00:19:35   3    112                                
   154 ANTONIO ROMERO ESPINAR              00:39:15  3:55 00:19:25   4     25 TELEFONICA                     
   155 FELIX PERDOMO PRATS                 00:39:19  3:55 00:19:35   3    113                                
   156 FERRAN PEREZ MUÑOZ                  00:39:21  3:56 00:20:00   3    114                                
   157 JOSEP COMAS DELGADO                 00:39:22  3:56 00:19:52   4     26                                
   158 JORDI MOYANO BERMEJO                00:39:23  3:56 00:20:03   3    115                                
   159 GABRIEL MOLET PETIT                 00:39:24  3:56 00:20:44   3    116 CLUB ESPORTIU UNIVERSITARI     
   160 JOAN MEDINA ROMERO                  00:39:25  3:56 00:19:54   4     27 C.A. VILADECANS                
   161 JOSEP SALVIA I MOLGO                00:39:26  3:56 00:19:36   3    117 FILA DOMINGO CATALAN           
   162 PEDRO YANEZ MARTIN                  00:39:27  3:56 00:20:01   4     28                                
   163 DAVID BIGORDA BOSCH                 00:39:27  3:56 00:19:53   3    118                                
   164 JAUME SIBIL COLOMER                 00:39:28  3:56 00:19:47   4     29 FONDISTES PENEDES              
   165 JUAN MANUEL ARQUILLO JIMENEZ        00:39:28  3:56 00:20:12   3    119 A.D.FINES MARTORELL            
   166 XAVIER ANGUELA MARTíNEZ             00:39:31  3:57 00:20:26   3    120                                
   167 CARLES MELCHOR PEIRATS              00:39:31  3:57 00:19:52   3    121                                
   168 GABRIEL RODRIGUEZ LOPEZ             00:39:32  3:57 00:19:47   3    122                                
   169 SEBASTIAN NOGALES MERINO            00:39:33  3:57 00:19:58   4     30 C.N. SABADELL                  
   170 PABLO ANDRES TORROBA                00:39:35  3:57 00:19:53   5     10 C.A. NOU BARRIS                
   171 JOAQUIN SAIZ                        00:39:37  3:57 00:19:52   5     11 SERRA MARINA ALELLA            
   172 JOAQUIM NAVARRO                     00:39:37  3:57 00:19:53   1      2                                
   173 ALBERT TORRENT ROMERO               00:39:38  3:57 00:19:48   3    123                                
   174 JOAN JONAMA PASCUAL                 00:39:42  3:58 00:19:50   4     31 C.N. REUS PLOMS                
   175 JUAN CANIZARES MANZANO              00:39:43  3:58 00:20:29   3    124                                
   176 GREGORIO PALACIOS PALACIOS          00:39:43  3:58 00:19:52   5     12 C.A. MALGRAT                   
   177 FERNANDO GARCIA LASHERAS            00:39:44  3:58 00:20:23   3    125                                
   178 JOAN QUERALT CASELLAS               00:39:44  3:58 00:19:52   4     32 FONDISTES PENEDES              
   179 RAMON BARJUAN ESCABIA               00:39:46  3:58 00:19:50   3    126                                
   180 JUAN CARLOS AGULERA ALBA            00:39:51  3:59 00:20:04   3    127 TELEFONICA                     
   181 VICENTE OLIVARES TAPIA              00:39:51  3:59 00:20:08   3    128 C.N. TERRASSA                  
   182 ANTONIO PENA CASAS                  00:39:52  3:59 00:20:18   5     13 C.A. RUNNING                   
   183 JORGE MORA MARUGAN                  00:39:54  3:59 00:19:51   3    129                                
   184 JOSEANTONIO FERNANDEZ MONTALBAN     00:39:55  3:59 00:19:29   3    130                                
   185 JORGE ANTONIO PLAZA PEREZ           00:39:56  3:59 00:20:10   3    131 CORNELLA ATLETIC               
   186 ANSELMO BENITEZ GOMEZ               00:39:56  3:59 00:19:54   4     33 TOP LINE - FONTVELLA           
   187 JOSEP M. SERRA BOTINAS              00:39:59  3:59 00:20:10   4     34 OLIMPIC MANLLEU                
   188 CESAR FABRA VILAS                   00:40:02  4:00 00:19:40   4     35                                
   189 PEDRO DIAZ PEREZ                    00:40:05  4:00 00:20:04   3    132 C.A. OLESA                     
   190 Drs: 624 Drs: 624                   00:40:06  4:00 00:20:24   3    133                                
   191 ANTONI CANADELL MAS                 00:40:07  4:00 00:19:59   5     14                                
   192 GUILLERMO BAENA CHECA               00:40:09  4:00 00:20:08   3    134                                
   193 JUAN RAMIREZ BRAVO                  00:40:10  4:01 00:20:08   5     15 BAYER                          
   194 FRANCESC ALEMANY MATEU              00:40:13  4:01 00:19:53   3    135                                
   195 JOSEP VILLAGRASA                    00:40:18  4:01 00:19:53   3    136 SERRA MARINA ALELLA            
   196 MIQUEL MORALES ROLDAN               00:40:21  4:02 00:20:09   3    137 CN PRAT-TRIATLO                
   197 JUAN CARLOS LOPEZ HERNANDO          00:40:21  4:02 00:20:17   3    138                                
   198 VICTORIANO GUTIERREZ GOMEZ          00:40:21  4:02 00:20:49   4     36 ATLETIC RUNNING                
   199 JUAN ANTONIO TROYA OLMEDO           00:40:22  4:02 00:20:03   3    139 C.E. PICORNELL                 
   200 OSCAR ALMERGE MARTINEZ              00:40:23  4:02 00:20:30   3    140                                
   201 MICHEL RAMOS RAMOS                  00:40:23  4:02 00:20:12   3    141 A.D.FINES MARTORELL            
   202 JOAQUIN SALDAÑA DURAN               00:40:24  4:02 00:20:41   3    142 C.E. MEDITERRANI               
   203 JOAN SIMON PONS                     00:40:25  4:02 00:20:10   4     37 PENYA BLAUGRANA SANTPEDOR      
   204 TONI GONZALEZ CANADAS               00:40:26  4:02 00:20:29   3    143 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   205 JOSEP MANEL CALVO FERNANDEZ         00:40:27  4:02 00:20:03   3    144 CLUB NATACIO MONTJUIC          
   206 LUIS FERRER SALVADOR                00:40:28  4:02 00:20:27   3    145 C.E. PICORNELL                 
   207 JOAN PELIGROS CAPEL                 00:40:28  4:02 00:20:02   3    146                                
   208 JOAQUIM MAS CARDONA                 00:40:31  4:03 00:20:37   5     16                                
   209 ANTONIO PLAZA GARCIA                00:40:31  4:03 00:21:13   3    147 C.N. POBLE NOU                 
   210 ANTONIO MUNOZ MORENO                00:40:36  4:03 00:20:44   3    148 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   211 JOAN ANTONI MONFERRER TENA          00:40:38  4:03 00:20:37   3    149 AGRUPACIO SANT JORDI           
   212 JUAN CARLOS SOPENA MONLEON          00:40:39  4:03 00:21:29   3    150 C.A. SANT ANDREU               
   213 JOSE MANUEL GARCIA CALATAYUD        00:40:39  4:03 00:21:12   3    151                                
   214 DAVID PALACIOS TIERNO               00:40:44  4:04 00:19:49   3    152 C.A. MALGRAT                   
   215 AARóN ALMANSA MONGUILOT             00:40:48  4:04 00:20:51   3    153                                
   216 LAURA PARADELL BARENYS              00:40:51  4:05 00:20:28 F E      1 TOP LINE - FONTVELLA           
   217 ANTONIO PAREJA MOCHALES             00:40:51  4:05 00:20:06   4     38 C.A. OLESA                     
   218 J. CARLOS LOPEZ ESPINOSA            00:40:52  4:05 00:20:11   3    154                                
   219 VICENC SOLE SANCHEZ                 00:40:56  4:05 00:20:12   4     39 atletisme.com                  
   220 ARTURO PABLO PASCUAL HUESO          00:40:57  4:05 00:21:05   4     40 C.E. MEDITERRANI               
   221 SUFRIDO MENDO CALVO                 00:40:57  4:05 00:20:32   4     41                                
   222 MARIO REVERTER CALATAYUD            00:40:57  4:05 00:20:01   4     42                                
   223 RAMON FEIXAS IBAÑEZ                 00:40:58  4:05 00:21:12   3    155 CLUB ESPORTIU UNIVERSITARI     
   224 JUAN CARLOS RODRIGUEZ DE HARO       00:40:59  4:05 00:20:51   3    156                                
   225 SANTOS BARBERO GALLEGO              00:40:59  4:05 00:20:51   3    157 UNIO COLOMENCA D'ATLETISME     
   226 LLUIS VENDRELL JORDA                00:40:59  4:05 00:20:37   4     43 C.A. SANT ANDREU               
   227 JOSEP MANEL GARCIA SANCHEZ          00:41:01  4:06 00:19:56   3    158 BOMBERS                        
   228 DAVID LOPEZ MOLINA                  00:41:08  4:06 00:20:41   3    159                                
   229 RICARD MASFERRER CLARA              00:41:08  4:06 00:20:28   4     44 atletisme.com                  
   230 DANIEL ADMETLLA BAGAN               00:41:10  4:06 00:21:15   3    160 C.E. MEDITERRANI               
   231 JOSE ALONSO MARTIN                  00:41:10  4:06 00:20:45   3    161                                
   232 FRANCISCO HERNANDEZ QUINTERO        00:41:11  4:07 00:20:27   5     17                                
   233 JOAN MARTIN ALVAREZ                 00:41:14  4:07 00:20:38   3    162                                
   234 FABRICIO NOVOA                      00:41:16  4:07 00:20:45   3    163                                
   235 JOAQUIN CASAS HUMET                 00:41:21  4:08 00:20:40   5     18 POLO                           
   236 VICTORINO DE NATERA ONGIL           00:41:23  4:08 00:20:40   4     45 PENYA FONDISTES BADALONA       
   237 JORDI VILAGUT I MUNT                00:41:23  4:08 00:20:51   3    164                                
   238 JOSEP PRATS FERRER                  00:41:24  4:08 00:20:54   4     46                                
   239 JOAN ALCAZAR PONS                   00:41:26  4:08 00:21:01   3    165                                
   240 GUILLEM HERNANDEZ                   00:41:27  4:08 00:21:19   1      3 SERRA MARINA ALELLA            
   242 MARGA MUNNE BATUS                   00:41:27  4:08 00:20:42 F D      1                                
   241 JOAN BOADA SOLER                    00:41:27  4:08 00:20:44   4     47                                
   244 FELIX ORTEGA PEREZ                  00:41:28  4:08 00:20:41   4     48 C.N. SABADELL                  
   243 FRANCESC DIAZ PLATA                 00:41:28  4:08 00:30:35   3    166                                
   245 XAVIER ORTEGA BALLESTA              00:41:28  4:08 00:20:45   3    167                                
   246 MANUEL MARTINEZ ZARCERO             00:41:33  4:09 00:20:53   3    168 C.E. PICORNELL                 
   247 BERNAT FERRER TORRES                00:41:33  4:09 00:21:08   3    169                                
   248 JORDI PUIG REGAS                    00:41:34  4:09 00:21:11   3    170 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   249 RAMON BERNALDO GRAU                 00:41:34  4:09 00:20:39   4     49 BANC SABADELL                  
   250 PEDRO CORTES FERNANDEZ              00:41:37  4:09 00:21:26   3    171                                
   251 FERNANDO DIAZ COBACHO               00:41:37  4:09 00:21:00   4     50 TELEFONICA                     
   252 CARLOS GONZALEZ GALLARDO            00:41:38  4:09 00:21:12   3    172                                
   253 MAXIMO MORALES SANCHEZ              00:41:41  4:10 00:21:00   4     51 BAYER                          
   254 JESUS VICENTE PACHO                 00:41:45  4:10 00:20:32   2      6 C.N. POBLE NOU                 
   255 MIGUEL SANTOS PEREZ                 00:41:45  4:10 00:20:08   3    173                                
   256 JUAN GARCIA HERNANDEZ               00:41:45  4:10 00:20:38   5     19 C.A. OLESA                     
   257 JOAN MAYOL PIZA                     00:41:47  4:10 00:20:58   3    174                                
   258 VICTOR MANUEL CALLEJA BALBIN        00:41:51  4:11 00:21:23   3    175                                
   259 PERE CAPDEVILA RIBO                 00:41:54  4:11 00:21:02   5     20 C.A. RUNNING                   
   260 ROBERT CHIMAOUI CAHUZAC             00:41:55  4:11 00:21:19   4     52                                
   261 MANUEL CARRERA GOMEZ                00:41:55  4:11 00:21:13   3    176                                
   262 VICTOR MANUEL DE LA HERMOSA MORAL   00:41:57  4:11 00:20:51   3    177                                
   263 ESTEVE VILA FARRES                  00:41:58  4:11 00:20:52   5     21 FILA DOMINGO CATALAN           
   264 FELIX FERNANDEZ CABELLO             00:42:00  4:12 00:20:56   3    178                                
   265 MIQUEL PAGES RODRIGUEZ              00:42:01  4:12 00:21:02   4     53 ATLETIC RUNNING                
   266 MIGUEL ANGEL GARCIA RINCON          00:42:02  4:12 00:21:09   3    179                                
   267 FERNANDO PUNZON ALMOGUERA           00:42:04  4:12 00:21:08   3    180                                
   268 ALFONSO ROMERO GUILLEN              00:42:05  4:12 00:20:18   3    181                                
   269 ABEL DE TORO RAGA                   00:42:06  4:12 00:21:09   2      7                                
   270 RAMON NIETO SALINAS                 00:42:08  4:12 00:21:00   5     22                                
   271 FRANCISCOJ. VALLE LOPEZ             00:42:09  4:12 00:20:35   4     54 C.A. OLESA                     
   272 DANI ARCUSA COSTA                   00:42:09  4:12 00:21:30   3    182                                
   273 JOAN FALCO DORADO                   00:42:09  4:12 00:20:47   4     55                                
   274 JUAN MALDONADO VALIENTE             00:42:10  4:13 00:21:30   3    183 C.N. POBLE NOU                 
   275 LLUIS RIUS ROMAN                    00:42:11  4:13 00:21:24   3    184 C.A. VILADECANS                
   276 FRANCISCO RUEDA AGUILERA            00:42:13  4:13 00:21:20   4     56                                
   277 JOAN MIQUEL RIERA CORT              00:42:15  4:13 00:21:27   3    185 MAIMAKANSU                     
   278 ISIDRE FERRAN ALLUE                 00:42:15  4:13 00:21:26   3    186 OLIMPIC MANLLEU                
   279 CARLES OTERO PITA                   00:42:17  4:13 00:21:05   3    187 FILA DOMINGO CATALAN           
   280 ANTONIO LUQUE ORTIZ                 00:42:19  4:13 00:21:11   4     57 TELEFONICA                     
   281 JOAN BESALDUCH MATEO                00:42:19  4:13 00:21:10   4     58 PENYA FONDISTES BADALONA       
   282 CAYETANO IDALGO MUNOZ               00:42:21  4:14 00:21:48   3    188                                
   283 JOSE ANTONIO SEGURA MUNOZ           00:42:23  4:14 00:20:41   4     59 FUTBOL CLUB BARCELONA          
   284 SERGIO SEGUNDO PERUGACHI            00:42:26  4:14 00:20:41   3    189                                
   285 ANDREU COLACIOS                     00:42:27  4:14 00:21:17   3    190                                
   286 FERRAN LORENZO MARTIN               00:42:27  4:14 00:22:01   3    191                                
   287 FRANCESC GARCIA LUQUE               00:42:27  4:14 00:21:26   4     60 atletisme.com                  
   288 DANI FERRER SERRAT                  00:42:29  4:14 00:21:18   3    192                                
   289 JORDI ALMENDROS RIVAS               00:42:29  4:14 00:21:25   3    193                                
   290 JUANJO MARQUES GONZALEZ             00:42:30  4:15 00:21:30   3    194                                
   291 ANGEL PEREZ JABALERA                00:42:30  4:15 00:21:41   3    195 G.A. LLUISOS MATARO            
   292 XAVIER RODRIGUEZ LOPEZ              00:42:31  4:15 00:21:15   3    196                                
   293 JORDI ALONSO GALVEZ                 00:42:33  4:15 00:21:28   3    197                                
   294 VIDALINA JAIME HUACCACHE            00:42:34  4:15 00:21:29 F C      3 CORNELLA ATLETIC               
   295 PEDRO SANCHEZ RAMIREZ               00:42:34  4:15 00:21:27   5     23                                
   296 MIGUEL CHECA BALLETBO               00:42:34  4:15 00:21:17   4     61 OLIMPIC MANLLEU                
   297 PABLO BUSTO RUIZ                    00:42:35  4:15 00:22:08   3    198                                
   298 DANIEL CAMPO                        00:42:35  4:15 00:22:15   1      4 SERRA MARINA ALELLA            
   299 ALBERT MONTSERRAT MARTINEZ          00:42:35  4:15 00:21:36   1      5                                
   300 JUAN ABUCHA RODRIGUEZ               00:42:37  4:15 00:21:23   5     24                                
   301 ALBERTO MOLERO MINGUELL             00:42:37  4:15 00:21:54   3    199                                
   302 JAUME GIMENO JUAN                   00:42:38  4:15 00:21:18   4     62                                
   303 ANTONIO CARRILLO DE ALBORNOZ        00:42:39  4:15 00:21:55   3    200                                
   304 BARTOMEU CLAPES YEPES               00:42:40  4:16 00:21:06   4     63 C.A. CAN MERCADER              
   306 JOSE MIGUEL GONZALEZ GONZALEZ       00:42:41  4:16 00:20:50   3    202                                
   305 JOSE LOPEZ MARTINEZ                 00:42:41  4:16 00:22:03   3    201                                
   307 CARLOS MARTINEZ CASTELLANOS         00:42:41  4:16 00:21:33   3    203                                
   308 GERMAN VILLAMOR BORREGO             00:42:43  4:16 00:21:21   4     64                                
   309 FERNANDO MARTINEZ LOZANO            00:42:44  4:16 00:21:54   3    204 CLUB NATACIO MONTJUIC          
   310 JOAN CARALPS FRIAS                  00:42:46  4:16 00:22:07   4     65 C.E. PICORNELL                 
   311 DANIEL SANCHEZ VICENTE              00:42:46  4:16 00:21:29   3    205                                
   312 LLUIS MASIP ARMENTIA                00:42:47  4:16 00:21:10   3    206 FUTBOL CLUB BARCELONA          
   313 CARLOS GONZALEZ HERNANDEZ           00:42:47  4:16 00:22:07   3    207 GRIFOLL                        
   314 JORDI BARRAGAN MOLTO                00:42:48  4:16 00:21:55   3    208 CLUB NATACIO MONTJUIC          
   315 SEBASTIAN MORALES MATILLA           00:42:50  4:17 00:21:29   4     66                                
   316 FEDERICO TOST                       00:42:54  4:17 00:21:28   3    209 ATLETIC RUNNING                
   317 XAVIER DIAZ AVILES                  00:42:56  4:17 00:21:32   3    210                                
   318 JESUS MARIA BARRIO GOMEZ            00:42:58  4:17 00:21:57   4     67                                
   319 JOESP ALAMO VILLEGAS                00:42:59  4:17 00:21:03   4     68 C.A. SANT ANDREU               
   320 DIDAC PAJARES MARTINEZ              00:42:59  4:17 00:21:03   5     25 C.A. SANT ANDREU               
   321 JORDI OLIVELLA PUJOL                00:43:00  4:18 00:22:04   3    211                                
   322 ENRIC CARBONELL JORBA               00:43:01  4:18 00:21:45   3    212                                
   323 RAUL FUMADO PEREZ                   00:43:03  4:18 00:21:28   3    213                                
   324 JAVIER RUANO RAMOS                  00:43:04  4:18 00:21:32   3    214                                
   325 MIGUEL ANGEL GONZALEZ UBIERNA       00:43:04  4:18 00:21:35   4     69                                
   326 JORDI DUCHA MONIS                   00:43:05  4:18 00:21:30   3    215                                
   327 AMADOR BUSTO SAEZ                   00:43:05  4:18 00:21:56   4     70 TELEFONICA                     
   328 JANS THEO                           00:43:09  4:18 00:21:44   4     71 CHAMPIONCHIP                   
   329 JESUS LOPEZ COTS                    00:43:11  4:19 00:22:07   5     26                                
   330 JOSE LUIS CAMPO                     00:43:12  4:19 00:22:16   4     72                                
   331 ANTONI OLIVELLA PUJOL               00:43:17  4:19 00:22:02   3    216                                
   332 DAVID CERVELLO ESPANYOL             00:43:17  4:19 00:22:08   3    217 FILA DOMINGO CATALAN           
   333 ESPERANZA ZURETUEL PEREZ            00:43:20  4:20 00:21:31 F C      4                                
   334 ANTONI ROCA OLIVER                  00:43:23  4:20 00:21:45   4     73 ATLETISME GIRONA               
   335 OSCAR PARDO CABRERA                 00:43:26  4:20 00:21:18   3    218 FUTBOL CLUB BARCELONA          
   336 JAUME BOQUERA SANCHEZ               00:43:27  4:20 00:21:47   4     74 FONDISTES PENEDES              
   337 MANUEL GARCIA DIAZ                  00:43:27  4:20 00:21:19   4     75 C.A. SANT ANDREU               
   338 JORDI PLANA                         00:43:28  4:20 00:22:16   2      8 SERRA MARINA ALELLA            
   339 ANTONIO LOMBARDO MARTIN             00:43:31  4:21 00:21:34   3    219 C.A. OLESA                     
   340 FEDERIC MONMANY CLAVEGUERA          00:43:32  4:21 00:21:19   4     76 TELEFONICA                     
   341 FCO.JAVIER GUTIERREZ MERINO         00:43:33  4:21 00:21:43   4     77 PENYA FONDISTES BADALONA       
   342 JESUS GALLEGO RODRIGUEZ             00:43:33  4:21 00:21:43   4     78 PENYA FONDISTES BADALONA       
   343 JUAN MANUEL ARQUILLO URBANO         00:43:34  4:21 00:22:29   4     79 A.D.FINES MARTORELL            
   344 M. DEL MAR ALONSO GARCIA            00:43:34  4:21 00:21:30 F C      5                                
   345 DAVID NADAL RODRIGUEZ               00:43:34  4:21 00:21:42   3    220 C.E. PICORNELL                 
   346 JOAQUIN GUTIERREZ RODRIGUEZ         00:43:35  4:21 00:21:22   6      1 U. A. RUBI                     
   347 ESTEVE LARA PRAT                    00:43:36  4:21 00:21:48   3    221 BAYER                          
   348 RICARDO POLLS BADIA                 00:43:36  4:21 00:22:19   4     80 FUTBOL CLUB BARCELONA          
   349 FRANCISCO MARTINEZ RODRIGUEZ        00:43:37  4:21 00:21:22   5     27                                
   350 JOSEP MARIA ROMEU AMAT              00:43:38  4:21 00:22:04   3    222                                
   351 HECTOR MARZO MARTINEZ               00:43:40  4:22 00:00:00   3    223                                
   352 EDGAR OLIVARES                      00:43:40  4:22 00:21:17   1      6 SERRA MARINA ALELLA            
   353 JAVIER CABALLERO ALSINA             00:43:41  4:22 00:21:23   3    224                                
   354 ESTEBAN ZUÑIGA RODRIGUEZ            00:43:43  4:22 00:21:53   3    225                                
   355 ALEXANDRE YUSTE YEBRA               00:43:43  4:22 00:21:54   2      9                                
   356 ROMUALDO LLOVET CASTEL              00:43:45  4:22 00:21:56   5     28                                
   357 JERONI MURILLO CABANES              00:43:46  4:22 00:21:57   4     81 AGRUPACIO SANT JORDI           
   358 ALFRED MORATA SANCHEZ               00:43:47  4:22 00:22:30   3    226                                
   359 AGUSTI JORBA ARGENTI                00:43:49  4:22 00:22:24   5     29 ATLETIC RUNNING                
   360 SENSE DADES INTERNET                00:43:50  4:23 00:23:04   3    227                                
   361 JOSEP PIZA BONAQUE                  00:43:51  4:23 00:22:03   4     82 FONDISTES PREMIANECS           
   362 ANGEL CEADA SEGURA                  00:43:51  4:23 00:22:02   6      2 PENYA 100 KM DOMINGO CATALAN   
   363 JUAN MIGUEL PINILLA MONTERO         00:43:56  4:23 00:22:49   3    228 C.A. GAVA                      
   364 OSCAR BERMELL MASSANA               00:43:57  4:23 00:21:45   3    229                                
   365 JOAN ANTON CAMPILLO ZARAGOZA        00:43:57  4:23 00:22:32   3    230                                
   366 DANIEL LLEIDA FEIXAS                00:43:59  4:23 00:22:11   3    231                                
   367 JOSE LUIS GUTIERREZ MIRO            00:43:59  4:23 00:22:41   4     83                                
   368 DIEGO GARCIA BAENA                  00:44:00  4:24 00:20:54   1      7                                
   369 LORENZO PEREZ HARO                  00:44:01  4:24 00:22:05   5     30                                
   370 JOSE MIGUEL GARCIA BLAZQUEZ         00:44:02  4:24 00:22:32   3    232 ATLETIC RUNNING                
   371 DAVID VILLALBA VINAS                00:44:02  4:24 00:22:32   3    233 C.A. RUNNING                   
   372 FERRAN CARDONA SENZ                 00:44:06  4:24 00:21:58   3    234 C.E. PICORNELL                 
   373 PAU MORILLO ROMERO                  00:44:06  4:24 00:21:47   5     31 FILA DOMINGO CATALAN           
   374 FERNANDO RODRIGUEZ BAS              00:44:06  4:24 00:22:29   4     84                                
   375 NURIA GONZALEZ GIMENEZ              00:44:07  4:24 00:22:04 F C      6 C.E. PICORNELL                 
   376 ANTONIO MARTOS VAL                  00:44:07  4:24 00:21:57   4     85 TELEFONICA                     
   377 ANTONIO JUSTICIA CASTANEDO          00:44:09  4:24 00:22:13   4     86 C.A. SANT ANDREU               
   378 ALBERT BAYO GABERNET                00:44:10  4:24 00:21:58   4     87                                
   379 LUIS CARRASCO GALERON               00:44:11  4:25 00:21:43   5     32 MAIMAKANSU                     
   380 ALFRED ARNAU JULI                   00:44:12  4:25 00:22:26   4     88 FILA DOMINGO CATALAN           
   381 DAVID PLANAGUMA BACH                00:44:15  4:25 00:21:55   3    235                                
   382 JOSE SERRALVO MUÑOZ                 00:44:16  4:25 00:21:43   3    236                                
   383 JOAN CASTELLS SOLER                 00:44:17  4:25 00:22:57   4     89 OLIMPIC MANLLEU                
   384 ALEIX ROCA PASCUAL                  00:44:20  4:26 00:22:05   2     10                                
   385 XAVIER ROCA COLET                   00:44:21  4:26 00:22:06   4     90                                
   386 MIGUEL CARRERA GOMEZ                00:44:23  4:26 00:22:01   3    237                                
   387 JORDI SANCHIS BARRAGAN              00:44:24  4:26 00:22:02   4     91                                
   388 XAVIER SOLE ESTRADA                 00:44:25  4:26 00:22:07   3    238                                
   389 JOSEP MARIA QUINTANA DURAN          00:44:26  4:26 00:21:58   3    239 UEC                            
   390 JUAN ANTONIO PASCUAL BARRA          00:44:27  4:26 00:22:04   3    240                                
   391 CARME ESPINAL                       00:44:28  4:26 00:22:16 F D      2 SERRA MARINA ALELLA            
   392 CESAR MOLINA MINGUEZ                00:44:29  4:26 00:23:00   3    241                                
   393 VICENTE SANCHEZ-BALLESTEROS GOMEZ   00:44:30  4:27 00:22:03          1                                
   394 WALMER SENDIM SENDIM                00:44:31  4:27 00:22:28   4     92 C.E. PICORNELL                 
   395 JOSE M¦ BARNES SABATE               00:44:34  4:27 00:23:21   3    242 RUNNERS CLUB                   
   396 JUAN JOSE CHAVES GOMEZ              00:44:35  4:27 00:23:02   6      3                                
   397 JOSE CASTANO ALEJANDRE              00:44:36  4:27 00:22:04   4     93                                
   398 MERCE GALBANY FUSTE                 00:44:37  4:27 00:22:05 F C      7                                
   399 JOAQUIM FUERTES FELIU               00:44:38  4:27 00:23:26   5     33 PENYA 100 KM DOMINGO CATALAN   
   400 VICTOR SANMARTIN RUBIO              00:44:39  4:27 00:22:32   4     94                                
   401 XAVIER SUERO SANSON                 00:44:40  4:28 00:23:00   3    243 FONDISTES PENEDES              
   402 FERNANDO PONS SANTOTOMAS            00:44:41  4:28 00:22:39   6      4 TELEFONICA                     
   403 FRANCISCO PERZ MERCADO              00:44:42  4:28 00:22:41   5     34 C.A. VILADECANS                
   404 JOAN GUASP BOADA                    00:44:44  4:28 00:22:40   1      8 J. A. SABADELL                 
   405 JUAN PABLO LOPEZ MAGANA             00:44:46  4:28 00:21:24   3    244                                
   406 JUAN LUIS CANALES CANALES           00:44:47  4:28 00:23:16   3    245                                
   407 JOAN MOLERA GONZALEZ                00:44:49  4:28 00:23:00   3    246 OLIMPIC MANLLEU                
   409 JESUS MONDEJAR LOPEZ                00:44:50  4:29 00:22:25   3    247 ONCE B2                        
   408 PERE CAPDEVILA POMARES              00:44:50  4:29 00:22:42   5     35 C.A. SANT ANDREU               
   410 OLIVER GARCIA SHUMBAGUER            00:44:51  4:29 00:22:43   3    248                                
   411 JOSE MANUEL PUERTAS MUÑOZ           00:44:52  4:29 00:22:37   3    249                                
   413 MANEL DIAZ GARCIA                   00:44:54  4:29 00:23:30   4     95                                
   412 GINES A. VILLALBA PINARDO           00:44:54  4:29 00:23:30   3    250                                
   414 PERE BEATO FERNANDEZ                00:44:55  4:29 00:23:24   4     96                                
   415 OSCAR FERNANDEZ GOMEZ               00:44:55  4:29 00:23:24   3    251 C.N. POBLE NOU                 
   416 VICTORIA ISLA FERRERO               00:44:56  4:29 00:00:00 F C      8 C.N. POBLE NOU                 
   417 DAVID CAMARGO SEGURA                00:44:56  4:29 00:22:23   3    252                                
   418 JOSE GAONZALEZ ANGUITA              00:44:57  4:29 00:23:03   4     97 A.D.FINES MARTORELL            
   419 MANUEL GONZALEZ MARTINEZ            00:44:57  4:29 00:22:16   4     98                                
   420 MONTSE CASOLIVA CAROD               00:44:58  4:29 00:22:38 F C      9 C.A. IGUALADA                  
   421 MIQUEL LLUCH PEREZ                  00:44:58  4:29 00:22:47   4     99 FILA DOMINGO CATALAN           
   422 FERMIN SOBRINO SANTOFIMIA           00:44:59  4:29 00:00:00   6      5 C.A. VILADECANS                
   423 ANTONINO BALLUS VILALTA             00:45:01  4:30 00:22:08   3    253                                
   424 PEDRO JAVIER CONEJERO CALVO         00:45:04  4:30 00:22:00   3    254                                
   425 PERE BERTOLIN GONZALEZ              00:45:07  4:30 00:22:58   4    100                                
   426 JOAN MAS SELGA                      00:45:08  4:30 00:22:38   5     36 FILA DOMINGO CATALAN           
   427 JOSE LUIS ARAN CATALAN              00:45:11  4:31 00:23:00   5     37 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   428 WIM MEIEIER                         00:45:13  4:31 00:22:11   3    255 CHAMPIONCHIP                   
   429 FRANCISCO MELLADO MARCHN            00:45:14  4:31 00:22:54   4    101                                
   430 JUAN MANUEL HERNANDEZ GONZALEZ      00:45:14  4:31 00:23:05   3    256 C.A. GAVA                      
   431 ALBERT GARCIA GARCIA                00:45:15  4:31 00:23:18   3    257 FONDISTES PREMIANECS           
   432 JUSTO MANUEL PUERTAS ALMENDROS      00:45:16  4:31 00:23:10   4    102 A.D.FINES MARTORELL            
   433 MANUEL SALGADO DOMINGUEZ            00:45:16  4:31 00:22:42   4    103 C.A. SANT ANDREU               
   434 XIP JEAN BOUIN                      00:45:18  4:31 00:22:38   4    104                                
   435 ANTONI BLANCO RIVERA                00:45:19  4:31 00:22:13   4    105                                
   436 ARNAU PUEYO SALO                    00:45:20  4:32 00:23:26   2     11                                
   437 ERVIN SRAMEL                        00:45:22  4:32 00:22:39   3    258                                
   438 FRANCISCO TRAPERO SALVADOR          00:45:23  4:32 00:22:42   4    106 OLIMPIC MANLLEU                
   439 ANDRES BLASCO PEREZ                 00:45:23  4:32 00:22:44   4    107 GRIFOLL                        
   440 JORDI SALA CASAS                    00:45:25  4:32 00:22:55   3    259                                
   441 JOSEP COLOME SOMOZA                 00:45:27  4:32 00:22:03   4    108 C.N. SABADELL                  
   442 LLUIS PONS BARCELO                  00:45:27  4:32 00:23:18   5     38 C.A. SANT ANDREU               
   443 JUAN SANCHEZ MARTINEZ               00:45:29  4:32 00:22:37   3    260                                
   444 JOSE PEREZ FRANCO                   00:45:30  4:33 00:22:15   3    261                                
   445 FRANCISCO TOMAS MORALES             00:45:31  4:33 00:00:00   3    262                                
   446 LLORENC MAS PERELLO                 00:45:31  4:33 00:24:35   3    263                                
   447 JOSU MIGUEL MARTINEZ                00:45:32  4:33 00:23:39   3    264                                
   448 JORDI JULBE BAGES                   00:45:34  4:33 00:23:39   3    265                                
   449 MANUEL COUSO FARRERONS              00:45:37  4:33 00:22:44   3    266                                
   450 SERGI MONROY PARDO                  00:45:37  4:33 00:23:16   3    267                                
   451 JAUME FERRANDEZ RUBIO               00:45:40  4:34 00:23:31   3    268                                
   452 VICTOR CAMPOS FERNANDEZ             00:45:41  4:34 00:22:48   3    269 AGRUPACIO SANT JORDI           
   453 ALFONSO DEULOFEU MORALES            00:45:42  4:34 00:23:25   5     39 C.N. POBLE NOU                 
   454 ANDRES ROMERO BARRERA               00:45:42  4:34 00:24:26   4    109                                
   455 LLUIS MARTINEZ PEREZ                00:45:42  4:34 00:00:00   5     40                                
   456 JOSE MARTINEZ CAPARROS              00:45:46  4:34 00:22:12   3    270 C.A. SANT ANDREU               
   457 JOAQUIM AGUILAR CID                 00:45:47  4:34 00:23:46   3    271                                
   458 ANGEL REGATERO CARRASCOSA           00:45:47  4:34 00:23:43   3    272 C.E. PICORNELL                 
   459 ENRIQUE PAGAN RODRIGUEZ             00:45:50  4:35 00:23:28   3    273                                
   460 RICARDO VERGE INESTROSA             00:45:54  4:35 00:23:26   5     41                                
   461 VICEN€ CALATAYUD HIERRO             00:45:54  4:35 00:22:51   4    110                                
   462 JUAN FCO. LOPEZ GONZALEZ            00:45:55  4:35 00:23:31   4    111                                
   463 JOAQUIN DE LA CALZACDA FERNANDEZ    00:45:56  4:35 00:23:08   3    274                                
   464 JUAN ANTONIO ORENES RUIZ            00:45:58  4:35 00:22:20   3    275                                
   465 LOURDES RUBIO VIVES                 00:46:03  4:36 00:23:09 F C     10 C.A. SANT ANDREU               
   466 ANTONIO MASIP ALBERT                00:46:03  4:36 00:23:13   6      6 FUTBOL CLUB BARCELONA          
   467 FRANCESC XAVIER PEÑA I ESCRIBA      00:46:04  4:36 00:22:28   3    276                                
   468 EDUARD BRUFAU DEVESA                00:46:07  4:36 00:22:50   3    277                                
   469 JOSE CARRIZOSA PANIAGUA             00:46:08  4:36 00:23:12   3    278                                
   470 MIGUEL ANGEL CATALAN BURGUILLOS     00:46:09  4:36 00:22:59   3    279                                
   471 JOSEFERNANDO MESTRE LOPEZ           00:46:10  4:37 00:23:34   4    112                                
   472 CARLOS GINER FERNANDEZ              00:46:11  4:37 00:24:13   3    280                                
   473 IGNACIO MANZANEDO GARCIA            00:46:11  4:37 00:24:13   3    281                                
   474 ANTONIO MARTINEZ VIDAL              00:46:12  4:37 00:23:08   4    113 C.A. SANT ANDREU               
   475 PEDRO CURADO LOPEZ                  00:46:15  4:37 00:22:57   4    114                                
   476 CARLOS COLLADO TEIXIDO              00:46:16  4:37 00:23:20   3    282                                
   477 MARIANO CLARES APARECIDA            00:46:18  4:37 00:23:33   4    115 C.E. PICORNELL                 
   478 JOSE REPISO ROVIRA                  00:46:18  4:37 00:23:20   3    283 TELEFONICA                     
   479 RAFAEL ABRIL BELAL                  00:46:18  4:37 00:24:06   4    116                                
   480 ANTONIO CASTAÑEDA PERALES           00:46:19  4:37 00:23:36   3    284 XINO-XANO                      
   481 CARLES BISBE VIVES                  00:46:19  4:37 00:23:32   3    285                                
   482 FERNANDO GARCIA MERCADER            00:46:19  4:37 00:23:27   3    286                                
   483 JOSE Mº ELVIRA PEÑALVER             00:46:19  4:37 00:24:07   4    117                                
   484 XAVIER ODENA BERTRAN                00:46:21  4:38 00:22:59   4    118                                
   485 SANTIAGO FERNANDEZ AVALOS           00:46:22  4:38 00:24:35   3    287 FONDISTES PENEDES              
   486 PEDRO GARCIA MARTIN                 00:46:23  4:38 00:24:27   4    119 TELEFONICA                     
   487 ALEX FORCADELL LOPEZ                00:46:23  4:38 00:23:36   3    288                                
   488 MIQUEL BESO UTRERA                  00:46:24  4:38 00:23:07   4    120 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   489 ARTURO QUESADA MARTINEZ             00:46:26  4:38 00:23:38   4    121 TELEFONICA                     
   490 ANDREU LEDESMA PARRALEJO            00:46:28  4:38 00:22:58   4    122 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   491 RUBEN SANZ DEL PUERTO               00:46:28  4:38 00:22:15   1      9                                
   492 JOSE PARDILLO GUERRA                00:46:29  4:38 00:23:43   4    123                                
   493 CLAUDI FERNANDEZ ROYO               00:46:29  4:38 00:24:40   3    289                                
   494 ALFREDO DE LA IGLESIAS GONZALEZ     00:46:30  4:39 00:23:55   4    124                                
   495 FRANCISCO VALDERAS VAZQUEZ          00:46:32  4:39 00:24:05   3    290 FONDISTES PENEDES              
   496 RAFAEL SERRANO FEIJOO               00:46:33  4:39 00:23:24   5     42                                
   497 TONI MONLEON GETINO                 00:46:33  4:39 00:22:40   3    291                                
   498 JORDI LOPEZ BASCON                  00:46:34  4:39 00:23:36   4    125                                
   499 XAVIER GARCIA ARELLANO              00:46:34  4:39 00:23:41   3    292                                
   500 GONZALO DE LA FUENTE MARTINEZ       00:46:37  4:39 00:24:39   4    126                                
   501 FRANCISCO RODRIGUEZ CORTES          00:46:37  4:39 00:23:59   5     43 PENYA FONDISTES BADALONA       
   502 ENRIC LOZANO PASTOR                 00:46:38  4:39 00:23:01   1     10 J. A. SABADELL                 
   503 XAVI PLANAS MONTSERRAT              00:46:40  4:39 00:23:40   3    293                                
   504 JURGEN DEPKEN                       00:46:41  4:40 00:23:07   4    127                                
   505 ADOLFO CACHO RODRIGUEZ              00:46:42  4:40 00:23:08   5     44                                
   506 MONTSE DE LA HERMOSA MORAL          00:46:44  4:40 00:23:24 F C     11                                
   507 JORDI SOLER GRABULOSA               00:46:46  4:40 00:24:35   3    294 DIR                            
   508 ENRIC TORNE SANCHEZ                 00:46:47  4:40 00:24:25   4    128                                
   509 ALEJANDRO MARTINEZ BOTINAS          00:46:49  4:40 00:24:17   5     45 CENTRE GIMNASTIC BARCELONES    
   510 AGATA PEDROCHE NAVAL                00:46:52  4:41 00:23:43 F C     12                                
   511 JOSE BONILLA CABRERA                00:46:52  4:41 00:25:21   4    129                                
   512 GREGORIO CABALLERO                  00:46:52  4:41 00:24:34   4    130                                
   513 EDUARD HERRERA SANZ                 00:46:53  4:41 00:23:55   4    131 FILA DOMINGO CATALAN           
   514 THOMAS PHILIPP                      00:46:54  4:41 00:24:04   3    295                                
   515 EMILIO CAÑO SANCHEZ                 00:46:54  4:41 00:23:55   3    296 C.E. PICORNELL                 
   516 CARLOS BALAGUE NAZON                00:46:55  4:41 00:22:50   5     46                                
   517 JOSEP TORNER TRAVE                  00:46:55  4:41 00:23:45   6      7                                
   518 MARC SEVILLA                        00:47:00  4:42 00:21:20   1     11 SERRA MARINA ALELLA            
   519 AGUSTI LOZANO LLARGUES              00:47:01  4:42 00:23:05   4    132 C.N. SABADELL                  
   520 MANUEL LOPEZ NAVAL                  00:47:02  4:42 00:24:27   4    133 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   521 JOSE M. ROS ABADIAS                 00:47:05  4:42 00:23:20   5     47 TELEFONICA                     
   522 ANTONI RADIGALES JORNET             00:47:06  4:42 00:23:36   4    134                                
   523 MIQUEL VILA DANES                   00:47:06  4:42 00:23:59   3    297 ESCULLERA ATLETIC              
   524 EVA TOMAS                           00:47:07  4:42 00:23:19 F C     13 SERRA MARINA ALELLA            
   525 CARLOS MEDRANO                      00:47:11  4:43 00:23:23   3    298                                
   526 PEDRO CANO ORTIZ                    00:47:16  4:43 00:23:32   3    299                                
   527 MIGUEL DE LA FUENTE NEVADO          00:47:17  4:43 00:23:11   5     48                                
   528 JUAN FRANCISCO MORILLO ROMERO       00:47:17  4:43 00:23:38   5     49 FILA DOMINGO CATALAN           
   529 JUAN CRUZ ESTEBAN VINUESA           00:47:17  4:43 00:24:40   3    300                                
   530 VICEN€ TIRADO ZARAGOZA              00:47:18  4:43 00:24:51   3    301                                
   531 JUAN DIAZ AVILES                    00:47:19  4:43 00:24:32   3    302                                
   532 ANNA VILELLA MORATO                 00:47:19  4:43 00:24:12 F D      3                                
   533 XAVIER SUÑOL FERRER                 00:47:20  4:44 00:24:53   4    135                                
   534 ALFONS MIGUEL PEREZ                 00:47:20  4:44 00:25:15   3    303                                
   535 VICENT ANDREU LOPEZ                 00:47:20  4:44 00:24:08   4    136 PENYA FONDISTES BADALONA       
   536 DAVID MARON MARIN                   00:47:21  4:44 00:23:42   2     12                                
   537 JUAN DEL SOL GARCIA                 00:47:22  4:44 00:23:32   6      8                                
   538 JUAN ANTONIO APARICIO HERRERA       00:47:23  4:44 00:23:52   3    304                                
   539 ANTONIO CIURO ISIDORO               00:47:24  4:44 00:00:00   6      9 C.A. SANT ANDREU               
   541 JOSE ZAMORA                         00:47:25  4:44 00:26:03   3    305                                
   540 EMILI MORELL LOPEZ                  00:47:25  4:44 00:23:30   4    137 C.N. POBLE NOU                 
   542 PEDRO PEREZ GIMENEZ                 00:47:25  4:44 00:25:21   3    306                                
   543 LOURDES GURRERA ALOM                00:47:25  4:44 00:23:50 F D      4 J. A. SABADELL                 
   544 RAMON FERNANDEZ RUIZ                00:47:27  4:44 00:22:53   4    138                                
   545 RICARDO BELLAVISTA VERTEDOR         00:47:28  4:44 00:24:40   3    307                                
   546 ALEIXANDRE RUIZ PALLACH             00:47:29  4:44 00:24:04   3    308                                
   547 JONATHAN GOMEZ MOLINA               00:47:29  4:44 00:24:36   3    309                                
   548 CARLES AGUILAR MARTINEZ             00:47:32  4:45 00:24:06   4    139                                
   549 JOSE RODRIGUEZ FERNANDEZ            00:47:33  4:45 00:24:17   3    310                                
   550 ANGEL LON BARDI                     00:47:35  4:45 00:24:45   3    311                                
   551 RAMON GARCIA FORT                   00:47:35  4:45 00:23:39   3    312                                
   552 FRANCESC CINCA LLORDES              00:47:37  4:45 00:23:35   5     50 XINO-XANO                      
   553 MIQUEL DOTOR I FANLO                00:47:38  4:45 00:24:03   5     51                                
   554 JUAN RUIZ CATALAN                   00:47:43  4:46 00:24:17   3    313                                
   555 SANTIAGO PALOM RICO                 00:47:44  4:46 00:25:07   3    314                                
   556 CARLOS MOYA RUBIO                   00:47:45  4:46 00:24:27   3    315                                
   557 MIQUEL SARABIA TRILLA               00:47:45  4:46 00:23:25   4    140                                
   558 JORDI FOLCH MAS                     00:47:45  4:46 00:24:05   3    316 U. A. TERRASSA                 
   559 JORDI RODRIGUEZ MUÑOZ               00:47:46  4:46 00:24:46   3    317                                
   560 JOSE RAMON ABAD FREIRE              00:47:47  4:46 00:24:49   5     52 C.E. PICORNELL                 
   561 JOSEP Mª ANGLÈS CARRERA             00:47:48  4:46 00:24:13   5     53 FONDISTES PENEDES              
   562 RAMON BARREDA FERRER                00:47:49  4:46 00:23:47   4    141 AGRUPACIO SANT JORDI           
   563 MARIO ALBORCH VILAR                 00:47:52  4:47 00:22:37   3    318                                
   564 XAVIER ONTIVEROS MORATALLA          00:47:53  4:47 00:24:30   3    319                                
   565 FRANCISCO RUBIO GOMEZ               00:47:53  4:47 00:23:45   4    142                                
   566 VICENTE ARIAS PUERTAS               00:47:57  4:47 00:24:01   5     54                                
   567 JOAN RUIZ RIERA                     00:47:59  4:47 00:24:22   3    320 A.D.FINES MARTORELL            
   568 CARLOS DAVID PEREZ SEGARRA          00:48:01  4:48 00:24:34   4    143 FILA DOMINGO CATALAN           
   569 LLUIS FERNANDEZ ABASOLO             00:48:01  4:48 00:24:59   3    321                                
   570 PERE GIL VILA                       00:48:02  4:48 00:24:21   4    144 ATLETIC RUNNING                
   571 JUAN PLANAS LATORRE                 00:48:03  4:48 00:24:54   6     10 A.D.FINES MARTORELL            
   572 JOAN COSTA CANAL                    00:48:04  4:48 00:24:03   3    322                                
   573 JOSEP MARIA GIRAL MONREAL           00:48:05  4:48 00:24:59   5     55 atletisme.com                  
   574 INAKI MARIN GARCIA                  00:48:05  4:48 00:24:59   3    323                                
   575 ANTONIO CALANCHA PUYUELO            00:48:06  4:48 00:24:37   3    324                                
   576 EDUARD FRANQUET SUGRAÑES            00:48:08  4:48 00:25:08   3    325                                
   577 OSCAR REDON PEYRO                   00:48:08  4:48 00:24:26   3    326                                
   578 JOAQUIM LOPEZ SANCHEZ               00:48:09  4:48 00:24:53   6     11 FILA DOMINGO CATALAN           
   579 ROSSEND TORELLO CASAS               00:48:11  4:49 00:23:57   4    145                                
   580 MIQUEL ANGEL URBAN GARCIA           00:48:11  4:49 00:24:08   4    146 C.E. MEDITERRANI               
   581 JUAN ANTONIO CUBILLO VALLEJO        00:48:13  4:49 00:24:23   3    327                                
   582 FRANCISCO ROMERO MUÑOZ              00:48:14  4:49 00:24:33   5     56 A.D.FINES MARTORELL            
   583 DAMIA RODRIGUEZ MUÑOZ               00:48:14  4:49 00:24:45   3    328                                
   584 JULIO FERNANDEZ PEREZ               00:48:18  4:49 00:24:32   3    329                                
   585 JOAN MATEO LOPEZ                    00:48:18  4:49 00:24:59   4    147                                
   586 JOSE ANTONIO AICO BONILLA           00:48:20  4:50 00:23:58   3    330                                
   587 GEMMA GARCIA BARRIGA                00:48:21  4:50 00:23:37 F C     14                                
   588 ANTONIO NIETO SUAREZ                00:48:25  4:50 00:24:43   3    331 CORNELLA ATLETIC               
   589 MIGUEL PAUL VIGO                    00:48:26  4:50 00:24:57   4    148                                
   590 JOAN IZABAL MIRA                    00:48:27  4:50 00:24:42   5     57                                
   591 MARTIN OSUNA LAPAZ                  00:48:29  4:50 00:24:25   3    332                                
   592 PEDRO JOSE CUEVAS                   00:48:30  4:51 00:24:14   4    149                                
   593 CRISTINA IÑESTA                     00:48:31  4:51 00:24:54 F C     15 C.N. POBLE NOU                 
   594 LLUIS TALENS DOMENECH               00:48:33  4:51 00:23:53   3    333                                
   595 EUSEBIO CALERO GARCIA               00:48:34  4:51 00:24:51   5     58 TELEFONICA                     
   596 JUANJO RODRIGUEZ GONZALEZ           00:48:35  4:51 00:24:55   4    150                                
   597 BALDOMER VALLVERDU CERCOS           00:48:36  4:51 00:24:25   6     12                                
   598 CARLOS JAVIER MONTERO RUIZ          00:48:36  4:51 00:25:01   3    334                                
   600 CESC COLOM VIDAL                    00:48:37  4:51 00:24:34   5     59 ATLETIC RUNNING                
   599 DANIEL COMOS ARBOS                  00:48:37  4:51 00:24:44   3    335                                
   601 ANTONIO SILES GASCON                00:48:38  4:51 00:24:30   6     13 C.A. VILADECANS                
   602 JUAN RAMON ARNAU DE ANTA            00:48:38  4:51 00:25:47   3    336                                
   603 TANA ROSERO CERDA                   00:48:38  4:51 00:24:30 F E      2 C.A. VILADECANS                
   604 DANIEL CARULLA PAHL                 00:48:41  4:52 00:24:26   3    337                                
   605 ERNESTO JAREÑO SANCHEZ              00:48:41  4:52 00:23:55   6     14                                
   606 JOAN CIRUELA                        00:48:41  4:52 00:23:54   3    338                                
   607 JAUME COMAS DELGADO                 00:48:45  4:52 00:24:06   4    151                                
   608 JONAS RAMIREZ MOLIANA               00:48:45  4:52 00:25:08   3    339                                
   609 JUAN ANTONIO CERVANTES              00:48:45  4:52 00:24:51   3    340                                
   610 ALBERT VIU FERNANDEZ                00:48:47  4:52 00:25:46   3    341                                
   611 JOSE MARI BORREGO DIAZ              00:48:48  4:52 00:25:13   4    152                                
   612 MERCEDES GUARDIA GARRIDO            00:48:50  4:53 00:24:23 F C     16 C.N. TERRASSA                  
   613 MANEL LOPEZ OSETE                   00:48:50  4:53 00:26:00   3    342                                
   614 FRANCESC CASAJOANA ASENSIO          00:48:51  4:53 00:24:58   3    343 ONCE B2                        
   615 JUAN CARLOS RODA NAVARRO            00:48:51  4:53 00:24:58   4    153                                
   616 FCO.JAVIER GONZALEZ RODRIGUEZ       00:48:51  4:53 00:24:55   3    344                                
   617 ESPERANZA JUSTICIA RODRIGUEZ        00:48:52  4:53 00:24:56 F C     17                                
   619 JOSEP MARIA NADAL NOGUERA           00:48:52  4:53 00:24:05   4    154 ATLETIC RUNNING                
   618 JAVIER YANGUAS LEYES                00:48:52  4:53 00:25:07   3    345                                
   620 RAMON FANDOS SOLSONA                00:48:52  4:53 00:25:08   4    155                                
   621 ALBERTO ALVAREZ ROPLA               00:48:52  4:53 00:25:47   3    346                                
   622 FRANCESC RAMON TUR MIRA             00:48:54  4:53 00:24:23   3    347                                
   623 JOSEP SOLE BORRELL                  00:48:55  4:53 00:24:24   4    156                                
   624 JORDI CLARES GONZáLEZ               00:48:57  4:53 00:25:14   3    348                                
   625 FERNANDO FERNANDEZ SABETE           00:48:58  4:53 00:25:15   3    349                                
   626 LUIS IGNACIO CORNET FERRER          00:48:59  4:53 00:24:46   4    157                                
   627 ANTONIO CORE LOPEZ                  00:49:00  4:54 00:25:47   5     60                                
   628 DAVID CORE BRADINERAS               00:49:01  4:54 00:25:47   3    350                                
   629 ENRIC MERCADE SIMO                  00:49:02  4:54 00:26:39   4    158                                
   630 ENRIC LOPEZ VILALTA                 00:49:03  4:54 00:25:20   3    351                                
   631 WALTER MARTINELI                    00:49:04  4:54 00:24:12   4    159                                
   632 MONTSERRAT BENET I GUSTA            00:49:04  4:54 00:24:24 F D      5                                
   633 MARIBEL ANILLO TORRECILLAS          00:49:06  4:54 00:25:08   3    352                                
   634 SEGUNDO BURGUEÑO GIMENEZ            00:49:08  4:54 00:24:18   5     61                                
   635 ALFONSO CARACUEL AYERBE             00:49:09  4:54 00:25:06   4    160                                
   636 IGNACIO ROYO PERONA                 00:49:09  4:54 00:24:34   5     62                                
   637 JORGE BENJUMEDA PEñAFIEL            00:49:13  4:55 00:25:25   3    353                                
   638 EDUARD FRANCES DIAZ                 00:49:14  4:55 00:24:31   3    354 ATLETIC RUNNING                
   639 CARLES PARDELL REY                  00:49:18  4:55 00:24:26   5     63                                
   640 JOSE LUIS BALADA AGUSTIN            00:49:19  4:55 00:24:52   4    161 TELEFONICA                     
   641 ALBERT CUATRECASAS FREIXAS          00:49:20  4:56 00:26:47   3    355                                
   642 SEBASTIAN ESPAñOL PéREZ             00:49:20  4:56 00:25:00   4    162 PENYA BLAUGRANA SANTPEDOR      
   643 ANTONI ALMODOVAR FLORES             00:49:21  4:56 00:24:44   4    163 C.E. PICORNELL                 
   644 XAVIER FRANCO LLEDO                 00:49:22  4:56 00:25:36   3    356                                
   645 JOAN SANCHEZ NICOLAU                00:49:23  4:56 00:25:19   4    164                                
   646 ROSA MARIA ROMEU SOLE               00:49:23  4:56 00:24:45 F D      6 C.E. MEDITERRANI               
   647 JORDI GALVEZ HERNANDEZ              00:49:24  4:56 00:25:16   4    165 C.A. SANT ANDREU               
   648 JOSE GONZALO GARCIA                 00:49:24  4:56 00:25:23   4    166                                
   649 JORDI BORDAS VILLALBA               00:49:25  4:56 00:23:54   3    357                                
   650 MARIANO TEJERO ECIJA                00:49:26  4:56 00:25:44   3    358                                
   651 GLORIA CRUZ RUIZ                    00:49:27  4:56 00:25:41 F C     18 A.D.FINES MARTORELL            
   652 MERITXELL PORTILLO ARAUJO           00:49:28  4:56 00:24:48 F C     19 MAIMAKANSU                     
   653 DAVID ESPINOSA ESTEVE               00:49:28  4:56 00:00:00   4    167 PENYA FONDISTES BADALONA       
   654 MIQUEL ANGEL GARCIA ESTEVE          00:49:31  4:57 00:25:12   3    359                                
   655 MIGUEL ANGEL VIDAL HERNANDEZ        00:49:33  4:57 00:25:17   5     64                                
   656 PEDRO LUIS CALVO DEL AMO            00:49:35  4:57 00:24:50   3    360                                
   657 MANEL TAIES ABREGO                  00:49:36  4:57 00:24:09   6     15 C.E. MEDITERRANI               
   658 JOSEP ANTONI LONGAS TORRES          00:49:38  4:57 00:24:26   3    361                                
   659 JORDI SICART MARTINEZ               00:49:38  4:57 00:25:48   3    362                                
   660 DANIEL GONZALEZ ALGUACIL            00:49:38  4:57 00:24:20   2     13                                
   661 CARLOS GONZALEZ ALGUACIL            00:49:41  4:58 00:24:31   1     12                                
   663 JORDI MENSA PUEYO                   00:49:42  4:58 00:25:33   4    168                                
   662 GABRIEL CHILLARON CORTIZO           00:49:42  4:58 00:24:55   3    363                                
   664 Drs: 817 Drs: 817                   00:49:43  4:58 00:25:15   3    364                                
   665 PILAR ROYO OLLER                    00:49:43  4:58 00:25:22 F C     20                                
   667 VICTOR CERDEIRA LOPEZ               00:49:45  4:58 00:25:20   3    365                                
   666 ERNEST CORBELLA SANTILLANA          00:49:45  4:58 00:25:06   4    169 BANC SABADELL                  
   668 SEBASTIA MOLAS FRANQUESA            00:49:46  4:58 00:24:56   5     65                                
   669 JULI CAMPS RODRIGUEZ                00:49:47  4:58 00:24:22   4    170                                
   670 ANDRES LOPEZ LOPEZ                  00:49:49  4:58 00:25:01   4    171 C.A. VILADECANS                
   671 ANTONIO ARAGUAS GARCIA              00:49:50  4:59 00:26:07   3    366                                
   672 JORDI MANZANO PUIGREDON             00:49:51  4:59 00:25:26   4    172                                
   673 JESUS MANZANO PUIGREDON             00:49:51  4:59 00:25:27   4    173 AGRUPACIO SANT JORDI           
   674 IGNASI ESBRI SOLANAS                00:49:52  4:59 00:26:20   3    367                                
   675 ALBERT ROURA PLANAS                 00:49:52  4:59 00:25:22   3    368 MAIMAKANSU                     
   676 ENRIC VIVAS PLA                     00:49:54  4:59 00:25:55   5     66 C.N. POBLE NOU                 
   677 JOAQUIM GARI MIRO                   00:49:57  4:59 00:25:01   5     67 FONDISTES PENEDES              
   678 LEE YAO YEN CHU                     00:49:58  4:59 00:24:56 F D      7 C.E. PICORNELL                 
   679 MIQUEL MOLERO RIERA                 00:49:59  4:59 00:25:07   4    174 AGRUPACIO SANT JORDI           
   680 JOSEP MARTINEZ LLORACH              00:49:59  4:59 00:24:32   5     68                                
   681 SALVADOR GABAÑACA FERRER            00:50:00  5:00 00:25:25   3    369                                
   682 ANTONI MODREGO PALOMAR              00:50:00  5:00 00:25:32   3    370                                
   683 ALICIA RECIO CABALLERO              00:50:02  5:00 00:25:05 F E      3 FONDISTES LA LLAGOSTA          
   684 MIGUEL ANGEL GUILLAMON PERIS        00:50:02  5:00 00:25:28   3    371                                
   685 DANIEL DE LA CALZADA FERNANDEZ      00:50:03  5:00 00:25:31   3    372                                
   686 LUIS ENRIQUE RAMOS FERRERAS         00:50:05  5:00 00:25:24   1     13 atletisme.com                  
   687 RUBEN DALMAU NORT                   00:50:05  5:00 00:25:45   3    373 FILA DOMINGO CATALAN           
   688 M. MAR MAS REIXACH                  00:50:05  5:00 00:25:46 F C     21 FILA DOMINGO CATALAN           
   689 MIKEL SEIJAS ALONSO                 00:50:07  5:00 00:27:58   3    374                                
   690 SANTIAGO MEDINA VERGE               00:50:08  5:00 00:24:40   5     69                                
   692 ANA MARIA CASTANEDA                 00:50:08  5:00 00:00:00 F C     23 XINO-XANO                      
   691 INMA CORRAL GARCIA                  00:50:08  5:00 00:00:00 F C     22 XINO-XANO                      
   693 ALBERT CAMPS GIRO                   00:50:09  5:00 00:26:41   4    175                                
   694 SANTIAGO NAVARRO MASSA              00:50:10  5:01 00:25:45   4    176                                
   695 MERCE ELIES ALSINA                  00:50:10  5:01 00:25:45 F C     24                                
   696 Drs: 739 Drs: 739                   00:50:10  5:01 00:25:16   3    375                                
   697 SALOME MARTINEZ SANCHEZ             00:50:11  5:01 00:25:09 F C     25                                
   698 JOAQUIM GASCó PALACíN               00:50:11  5:01 00:25:40   5     70                                
   700 JOSEPMARIA BIGORDA BOSCH            00:50:12  5:01 00:26:00   3    376                                
   699 CARLOS PELAEZ CARRERAS              00:50:12  5:01 00:27:05   4    177                                
   701 DOLORES FERNANDEZ CABELLO           00:50:13  5:01 00:25:10 F C     26                                
   702 VICTOR CASALS TEIXIDO               00:50:14  5:01 00:26:20   3    377                                
   703 FRANCISCO SANTANDER SALMERON        00:50:14  5:01 00:25:43   5     71 C.N. TERRASSA                  
   704 RAFAEL CABRERA CRUZ                 00:50:15  5:01 00:24:31   3    378                                
   705 ADALBERTO RECIO MARTI               00:50:17  5:01 00:24:00   3    379 DIR                            
   706 JOSE PLATA MOLINA                   00:50:17  5:01 00:25:15   4    178                                
   707 JOSEP TEIXIDO MONEDERO              00:50:17  5:01 00:25:21   4    179 MAIMAKANSU                     
   708 M TERESA CALAFELL VIAYNA            00:50:18  5:01 00:25:22 F D      8 MAIMAKANSU                     
   709 ROSA M¦ PEREZ FERNANDEZ             00:50:20  5:02 00:25:43 F C     27                                
   710 DANIEL GARCIA MARTIN                00:50:21  5:02 00:26:35   4    180                                
   711 PERA BERNAL MARIN                   00:50:21  5:02 00:00:00   4    181                                
   712 JOSE LUIS SAMANIEGO DURAN           00:50:22  5:02 00:25:59   4    182                                
   713 SALVADOR CASTEJON VALERO            00:50:25  5:02 00:25:46   3    380                                
   714 JOSE BARNES PIERNAS                 00:50:28  5:02 00:26:09   6     16 RUNNERS CLUB                   
   715 ANTONIO OCTAVIO ECHEVARRIA          00:50:29  5:02 00:25:42   6     17                                
   716 XAVIER MARTIN PALOMAS               00:50:32  5:03 00:24:29   3    381                                
   717 SUSANA MONTESINOS SANZ              00:50:32  5:03 00:25:42 F C     28                                
   718 FRANCISCO QUIRANTE SANCHEZ          00:50:32  5:03 00:25:42   4    183                                
   719 JESUS GARCIA RODRIGUEZ              00:50:32  5:03 00:25:01   3    382 C.E. PICORNELL                 
   720 SERGIO COBOS NATERA                 00:50:32  5:03 00:27:14   3    383                                
   721 ANTONI BENAVENT DE LA MATA          00:50:33  5:03 00:25:43   4    184                                
   722 MARC CALVET BAULO                   00:50:37  5:03 00:23:55   3    384 C.E. MEDITERRANI               
   723 ANTONIO BERNAL AYUSO                00:50:38  5:03 00:25:40   4    185                                
   724 PEDRO COBO PEÑA                     00:50:40  5:04 00:26:13   3    385                                
   725 FREDERIC LACORTE MONTERO            00:50:41  5:04 00:26:37   3    386                                
   726 JOSE GIMENO PERIS                   00:50:42  5:04 00:24:57   4    186                                
   727 HECTOR YUSTE IRANZO                 00:50:42  5:04 00:25:46   4    187                                
   728 FRANCESC BLASCO MESTRES             00:50:43  5:04 00:26:15   4    188                                
   729 GUILLERMO CARBO ESTEVAN             00:50:43  5:04 00:26:15   4    189                                
   730 MONTSE BARO NIN                     00:50:44  5:04 00:25:11 F C     29                                
   731 LLUIS GOMEZ DE ARGILAGA             00:50:45  5:04 00:26:15   3    387                                
   732 FRANCESC NARVAEZ PAZOS              00:50:46  5:04 00:25:07   4    190                                
   733 JORDI TAMARIT CORELLA               00:50:46  5:04 00:25:55   4    191                                
   734 ISABEL FRANCO CASTIELLA             00:50:47  5:04 00:25:45 F C     30                                
   735 JOAQUIM GARRIGA VICENTE             00:50:48  5:04 00:25:53   3    388                                
   737 EDUARD CORREDOR BALLESTEROS         00:50:48  5:04 00:24:55   3    390                                
   736 MIQUEL VIDAL SANTIAGO               00:50:48  5:04 00:25:52   3    389                                
   738 DEBBIE RELTIEN                      00:50:48  5:04 00:26:31 F C     31                                
   739 OSCAR PALMES SARDA                  00:50:49  5:04 00:26:47   3    391                                
   740 DAVID VINETA MANERO                 00:50:52  5:05 00:26:59   3    392                                
   741 MARCELO CASTRO JIMENEZ              00:50:53  5:05 00:25:19   3    393 TELEFONICA                     
   742 MONTSERRAT ROS DEPORTOS             00:51:01  5:06 00:25:37 F C     32                                
   743 ANTONIO ANDRES GOMEZ                00:51:03  5:06 00:26:18   4    192                                
   744 CONSTANCIO BUENO GALINDO            00:51:07  5:06 00:25:47   6     18                                
   745 BENITO OLAGORTA CARBO               00:51:08  5:06 00:26:14   5     72 atletisme.com                  
   746 VICEN€ FORTUNATO IBAÑEZ             00:51:13  5:07 00:26:15   5     73                                
   747 HEINER SCHENCK                      00:51:15  5:07 00:25:36   6     19                                
   748 PEDRO FLO DONATE NAVARRO            00:51:15  5:07 00:26:13   3    394                                
   749 MAYKA BARCIELA OTERO                00:51:15  5:07 00:26:07 F D      9 FILA DOMINGO CATALAN           
   750 JOAN ANGLADA I MUNCUNILL            00:51:15  5:07 00:26:08   5     74 FILA DOMINGO CATALAN           
   751 JAIME BELTRAN MONCUSI               00:51:16  5:07 00:26:08   5     75                                
   752 PASCUAL CUCALON TEJERO              00:51:16  5:07 00:25:14   4    193                                
   753 RAMON SABATA CARRERA                00:51:16  5:07 00:25:46   6     20                                
   754 ISIDRO FERNANDEZ RODRIGUEZ          00:51:18  5:07 00:25:45   3    395                                
   755 JOSE CABRERO RUS                    00:51:19  5:07 00:25:54   5     76                                
   756 JOSEP ANTON ROJAS DIAGO             00:51:21  5:08 00:26:29   4    194                                
   757 JULIO MARTINEZ LENZA                00:51:24  5:08 00:25:56   3    396                                
   758 ROSA MARIA PEPIO JEREZ              00:51:27  5:08 00:26:27 F D     10                                
   759 EMILIO MARTIN VAQUERO               00:51:28  5:08 00:26:19   5     77                                
   760 MANEL SUBIRANA SARDA                00:51:30  5:09 00:26:00   4    195                                
   761 ANNA CARAZO ANGLADA                 00:51:31  5:09 00:27:06 F A      1                                
   762 PAU CARAZO TORRES                   00:51:31  5:09 00:27:06   3    397                                
   763 OCTAVI MONTAGUT CARDONA             00:51:33  5:09 00:25:38   4    196                                
   764 GERARDO ROLDAN PEREZ                00:51:34  5:09 00:25:31   4    197                                
   765 Drs: 745 Drs: 745                   00:51:37  5:09 00:25:57   3    398                                
   766 MIKEL VIZ FELIPE                    00:51:43  5:10 00:25:53   3    399                                
   767 JORDI PARDO PETIT                   00:51:43  5:10 00:25:57   5     78 CENTRE GIMNASTIC BARCELONES    
   768 JOSEP MARTINEZ JAREÑO               00:51:45  5:10 00:26:53   4    198                                
   769 ROSA MONTELLS TILLO                 00:51:47  5:10 00:25:54 F D     11 C.E. PICORNELL                 
   770 PACO VAZQUEZ LLUCH                  00:51:47  5:10 00:25:43   4    199                                
   771 JOAN MONGUIO SOLIVA                 00:51:48  5:10 00:25:17   4    200                                
   773 MANUEL AUNON FERNANDEZ              00:51:50  5:11 00:27:15   3    400                                
   772 NURIA CLAVERIA FLORIACH             00:51:50  5:11 00:26:47 F C     33                                
   774 FERNANDO PASCUAL PASCUAL            00:51:50  5:11 00:27:50   3    401                                
   775 XAVIER ROSENDO JUAN                 00:51:51  5:11 00:26:33   3    402                                
   776 JORDI SESE PUERTOLAS                00:51:53  5:11 00:26:07   3    403                                
   777 JOSEP MARIA FOLCH RUIZ              00:51:55  5:11 00:26:30   4    201 ESPORT I NATURA                
   778 LIGIA ESPEJO ARENAS                 00:51:56  5:11 00:25:59 F D     12 C.A. NOU BARRIS                
   779 CARLES BORILLO LOPEZ                00:51:56  5:11 00:25:30   3    404                                
   780 M. CARMEN RAMOS RUIZ                00:51:57  5:11 00:25:33 F C     34                                
   781 TORCUATO MOLERO HERRERA             00:51:57  5:11 00:26:00   5     79 XINO-XANO                      
   782 DANIEL VALDIVIA MOLINA              00:51:58  5:11 00:26:23   4    202                                
   783 XAVIER SERRA NIETO                  00:51:59  5:11 00:25:48   3    405                                
   784 JOSEP LL. CASTELL ROMERO            00:52:01  5:12 00:26:47   3    406                                
   785 DIONISIO ROMERO LEDESMA             00:52:02  5:12 00:26:09   5     80 C.E. PICORNELL                 
   787 JAUME LAPENYA      RIUS             00:52:02  5:12 00:25:59   5     82                                
   786 VICTOR JIMENO SANJUAN               00:52:02  5:12 00:25:13   5     81                                
   788 CRISTINA GUIRAS GADEA               00:52:02  5:12 00:26:21 F C     35                                
   789 CARROZA GARCIA AUÑON                00:52:04  5:12 00:26:39   6     21 C.E. PICORNELL                 
   790 JESUS FERNANDEZ LOPEZ               00:52:08  5:12 00:25:44   3    407 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   791 RAMON FANLO PEREZ                   00:52:10  5:13 00:26:08   5     83                                
   792 PERE REYES PEÑAS                    00:52:11  5:13 00:25:49   4    203                                
   793 PEDRO LUIS DOMINGUEZ ORELLANA       00:52:11  5:13 00:27:14   3    408                                
   794 MIQUEL ANGEL SERRANO POLO           00:52:14  5:13 00:26:22   4    204                                
   795 ABEL URSUEGUIA SOSA                 00:52:15  5:13 00:26:42   5     84                                
   796 CARME GARCIA OLIVAR                 00:52:17  5:13 00:25:58 F C     36                                
   797 ARTURO LOSADA MALVAREZ              00:52:18  5:13 00:25:49   3    409                                
   798 PERE J. VILAR ESCRIGAS              00:52:20  5:14 00:26:47   5     85                                
   799 MANEL LAURI ARREGUI                 00:52:22  5:14 00:25:43   4    205                                
   800 MAITE IGLESIAS SANCHEZ              00:52:24  5:14 00:26:25 F D     13                                
   801 JORDI MERCADER MERCADAL             00:52:25  5:14 00:26:25   4    206                                
   802 MIGUEL TREPAT CELIS                 00:52:28  5:14 00:25:14   3    410                                
   803 MERCEDES MARTINEZ GIMENEZ           00:52:28  5:14 00:26:22 F C     37 C.N. TERRASSA                  
   804 EULALIA LORES OTZET                 00:52:29  5:14 00:26:09 F C     38                                
   805 EUSEBIO FERNANDEZ SOLANILLA         00:52:31  5:15 00:26:40   4    207                                
   806 JOSEP LLUIS ABREU LEON              00:52:33  5:15 00:27:04   5     86                                
   807 MARTA OLIVERO SERRAT                00:52:33  5:15 00:00:00 F C     39                                
   808 VIRIDIANA ARREOLA GARCIA            00:52:34  5:15 00:26:27 F C     40                                
   809 LLUIS SOLER TERCERO                 00:52:36  5:15 00:26:14   3    411                                
   810 ESTHER CABANAS MENDEZ               00:52:39  5:15 00:26:00 F C     41 C.A. NOU BARRIS                
   811 FRANCESC ARAGAY ALCAIDE             00:52:43  5:16 00:26:13   3    412                                
   812 PILAR SALLAN FONDEVILA              00:52:46  5:16 00:26:32 F D     14 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   813 ENRIC VILELLA AÑOR                  00:52:46  5:16 00:26:55   5     87 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   814 MANOLO ALVAREZ CLARA                00:52:47  5:16 00:26:32   5     88 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   815 MIGUEL ACERO FORES                  00:52:47  5:16 00:26:05   4    208                                
   816 MANEL GARCIA TORRES                 00:52:50  5:17 00:25:34   3    413                                
   817 DAVID CAMPO                         00:52:51  5:17 00:27:54   1     14 SERRA MARINA ALELLA            
   818 PERE ESCARRABIL DOMENECH            00:52:51  5:17 00:26:46   5     89                                
   819 ALEJANDRO SALVADOR YAGUE            00:52:55  5:17 00:25:29   5     90                                
   820 ALFREDO GONZALEZ LANUZA             00:52:57  5:17 00:26:08   3    414                                
   821 MARINO HERNANDEZ                    00:52:58  5:17 00:27:02   4    209                                
   822 ENRIQUE DE VICENTE SALINERO         00:53:04  5:18 00:27:06   4    210                                
   823 MANUEL MOLINA GAMEZ                 00:53:04  5:18 00:26:41   3    415                                
   824 CARLOS CAMPINS ARVALO              00:53:06  5:18 00:26:27   4    211                                
   825 ASCENSION JULVE SETA                00:53:09  5:18 00:27:05 F D     15 C.A. SANT ANDREU               
   826 ROSA MARIA TENA REALES              00:53:09  5:18 00:27:06 F F      1 C.A. SANT ANDREU               
   827 FRANCISCO PLANA PEREZ               00:53:10  5:19 00:28:06   3    416                                
   828 ANGELS GIRONELLA SOLE               00:53:12  5:19 00:26:57 F D     16                                
   829 JOAN PALOMERAS AMETLLER             00:53:13  5:19 00:25:58   4    212                                
   830 NURIA VIVES FERRER                  00:53:15  5:19 00:26:20 F C     42                                
   831 JOSEP DURAN ONTANGAS                00:53:26  5:20 00:25:37   3    417                                
   832 JAUME VILASECA MONPLET              00:53:30  5:21 00:26:59   5     91                                
   833 GUILLERMO DE LEóN ADAMS             00:53:38  5:21 00:27:42   5     92                                
   834 JOSE USANDIZAGA CAMATS              00:53:39  5:21 00:26:36   3    418                                
   835 XAVIER MARTI MONFORT                00:53:50  5:23 00:25:10   4    213                                
   836 LLUIS MOYA RODA                     00:53:51  5:23 00:28:21   3    419                                
   837 DAVID CASTELLARNAU SERRANO          00:53:52  5:23 00:27:36   3    420                                
   838 JOAN PEDRENY TORRES                 00:53:54  5:23 00:27:35   5     93 C.A. SANT ANDREU               
   839 ALBERT ROSET CANTARELL              00:53:57  5:23 00:25:39   3    421                                
   840 RAMON SEGARRA                       00:53:59  5:23 00:27:52   4    214 SERRA MARINA ALELLA            
   842 JUAN ABAD BURGOS                    00:53:59  5:23 00:25:56   6     22 A.D.FINES MARTORELL            
   841 ESPERANZA GARCIA                    00:53:59  5:23 00:27:53 F D     17 SERRA MARINA ALELLA            
   843 JUAN JOSE BAYON RUEDA               00:54:03  5:24 00:26:28   3    422                                
   844 RAFAEL LOPEZ GIMENEZ                00:54:03  5:24 00:26:38   4    215                                
   845 ROBERTO GOMEZ LOPEZ                 00:54:04  5:24 00:27:33   5     94                                
   846 MANUEL FRANCISCO DOS ANJOS          00:54:06  5:24 00:27:04   5     95                                
   847 XAVIER GIMENEZ CASALS               00:54:07  5:24 00:28:22   4    216                                
   848 FELIPE GARCIA GARCES                00:54:08  5:24 00:26:42   3    423                                
   849 PILAR GALLEGO SABATE                00:54:12  5:25 00:27:21 F C     43 FONDISTES PENEDES              
   850 FRANCESC BERNABE MONTEAGUDO         00:54:20  5:26 00:27:30   3    424 ONCE B2                        
   851 LLUIS FELIX CHECA                   00:54:20  5:26 00:27:36   5     96                                
   852 FERMI GARCIA JIMENEZ                00:54:28  5:26 00:27:32   4    217 BANC SABADELL                  
   853 FRANCISCO VARGAS RUEDA              00:54:29  5:26 00:28:27   3    425 C.E. PICORNELL                 
   854 MANUEL RODRIGO CAMPAMA              00:54:32  5:27 00:26:31   3    426                                
   855 JORDI SILVESTRE GARCIA              00:54:32  5:27 00:27:19   3    427                                
   856 NURIA SELMA RAMIREZ                 00:54:33  5:27 00:27:39 F D     18 DIR                            
   857 OLGA SANZ LANAO                     00:54:33  5:27 00:27:13 F C     44                                
   858 JOSEP DIAZ CATALA                   00:54:36  5:27 00:25:55   5     97                                
   859 FERNANDO GARCIA MARTIN              00:54:37  5:27 00:27:28   4    218                                
   860 SANTIAGO PERAL JUIZ                 00:54:43  5:28 00:27:23   3    428                                
   861 JAUME AMOROS MENA                   00:54:45  5:28 00:28:13   6     23 C.A. SANT ANDREU               
   862 MONTSERRAT GUILLORME FILBA          00:54:45  5:28 00:27:33 F D     19                                
   863 JOAN PERE RIERA RUBIO               00:54:46  5:28 00:27:27   3    429                                
   864 Drs: 818 Drs: 818                   00:54:51  5:29 00:27:38   3    430                                
   865 JOAQUIN RODRIGUEZ GASPAR            00:54:52  5:29 00:28:15   4    219 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   866 MONTSERRAT PUBILL MERCADER          00:54:55  5:29 00:27:17 F D     20 PENYA BLAUGRANA SANTPEDOR      
   867 ROSA MARIA ORTIN LLIMARGAS          00:54:55  5:29 00:27:17 F D     21 PENYA BLAUGRANA SANTPEDOR      
   868 MAYTE ABAD BRAÑA                    00:54:57  5:29 00:27:53 F C     45 C.E. PICORNELL                 
   869 VICENTE MONGE TRAVER                00:54:58  5:29 00:27:12   5     98                                
   870 JUAN JOSE MARIN HERNANDEZ           00:54:59  5:29 00:28:20   4    220 PENYA FONDISTES BADALONA       
   871 CARLOS MONROI CAMACHO               00:55:03  5:30 00:27:27   3    431                                
   872 ENRIC MUNOZ VILLANUEVA              00:55:03  5:30 00:26:42   3    432                                
   873 OWEN BYRNE                          00:55:05  5:30 00:27:17   3    433                                
   874 VICENTE BLASCO COTS                 00:55:06  5:30 00:27:34   5     99 A.D.FINES MARTORELL            
   875 M. OLIVA MEJIA CELA                 00:55:09  5:30 00:00:00 F E      4                                
   876 SERGI PIQUER SAEZ                   00:55:11  5:31 00:28:38   3    434                                
   877 ILDEFONS ANDREU MORENO              00:55:16  5:31 00:27:03   5    100 ATLETIC RUNNING                
   878 MONTSE COSIALS LOPEZ                00:55:17  5:31 00:27:29 F C     46                                
   879 CARLES SEGURA OMS                   00:55:20  5:32 00:27:31   3    435                                
   880 FERRAN PUIGJANER FONTCUBERTA        00:55:21  5:32 00:28:55   4    221                                
   881 JOSE BARON BAENA                    00:55:23  5:32 00:26:19   4    222                                
   882 Drs: 582 Drs: 582                   00:55:29  5:32 00:29:17   3    436                                
   883 LLUIS OLLE BIOSCA                   00:55:30  5:33 00:28:24   4    223 U. A. TERRASSA                 
   884 RICARD MUNNE CALDES                 00:55:30  5:33 00:27:48   3    437                                
   885 SANTIAGO VICENTE VICENTE            00:55:38  5:33 00:28:20   4    224                                
   886 SANTIAGO VILA DESPUJOL              00:55:40  5:34 00:00:00   6     24 ESCULLERA ATLETIC              
   887 FODAL BAKALI TALIBI                 00:55:43  5:34 00:00:00   3    438                                
   888 JORDI SANS LLUIS                    00:55:46  5:34 00:28:22   5    101 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   889 MIQUEL ROCA ROS                     00:55:48  5:34 00:28:08   1     15 ATLETISME GIRONA               
   890 ADAM MORENO DIAZ                    00:55:49  5:34 00:27:29   2     14                                
   891 FRANCESC BONET MARTIN               00:55:57  5:35 00:28:41   4    225                                
   892 LOUISE JORGENSEN                    00:55:59  5:35 00:28:14 F C     47                                
   893 ARANTXA CAMPOS FERNANDEZ            00:56:01  5:36 00:27:32 F C     48 AGRUPACIO SANT JORDI           
   894 ANGEL CAMPOS LOPEZ                  00:56:01  5:36 00:27:32   5    102 AGRUPACIO SANT JORDI           
   895 SERGIO JIMENEZ GRACIA               00:56:05  5:36 00:28:36   3    439                                
   896 PERE SAURET                         00:56:11  5:37 00:28:43   4    226                                
   897 MONTSERRAT CRUZ LUQUE               00:56:11  5:37 00:28:34 F C     49                                
   898 LUIS SALINAS IZQUIERDO              00:56:12  5:37 00:28:35   3    440                                
   899 JORDI SALVADOR LAFUENTE             00:56:12  5:37 00:28:38   3    441                                
   900 ELISEU CAMPANFALES RAMOS            00:56:14  5:37 00:29:05   3    442                                
   901 SILVIA SANTOS FORT                  00:56:23  5:38 00:28:16 F C     50                                
   902 ANGELES MARTINEZ CARAYOL            00:56:30  5:39 00:27:54 F C     51                                
   903 JORDI VALLEJO ADEL                  00:56:31  5:39 00:28:33   5    103                                
   904 LLUIS GANDUXER CONTINENTE           00:56:42  5:40 00:28:16   4    227                                
   905 JUAN SANCHEZ MESEGUER               00:56:51  5:41 00:27:25   5    104                                
   906 GABRIEL TIMONEDA PERARNAU           00:56:53  5:41 00:26:43   3    443                                
   907 SERAFIN GONZALEZ GONZALEZ           00:57:00  5:42 00:27:42   6     25                                
   908 JOAN GIMENEZ DUALDE                 00:57:07  5:42 00:28:50   5    105 C.E. PICORNELL                 
   909 ELIAS CASTELLANOS GARCIA            00:57:08  5:42 00:28:49   4    228 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   910 Drs: 669 Drs: 669                   00:57:10  5:43 00:00:00   3    444                                
   911 JORDI SALO FARRE                    00:57:16  5:43 00:27:57   3    445                                
   912 JAUME VILASECA ARROYO               00:57:16  5:43 00:27:47   3    446                                
   913 JORDI PUJALS PINYOL                 00:57:20  5:44 00:29:00   4    229 RUNNERS CLUB                   
   914 RACHEL WHITE TAO                    00:57:28  5:44 00:29:04 F C     52                                
   915 FRANCISCO DIAZ VILLALBA             00:57:33  5:45 00:29:59   4    230                                
   916 GEORGINA SEGARRA                    00:57:39  5:45 00:29:36 F A      2 SERRA MARINA ALELLA            
   917 RAMON BELTRA ORDAX                  00:57:42  5:46 00:28:42   4    231                                
   918 Drs: 819 Drs: 819                   00:57:49  5:46 00:28:36   3    447                                
   919 SERGIO MARTINEZ AGUILAR             00:57:51  5:47 00:29:49   3    448                                
   921 JORDI BLANCO ARENOS                 00:57:56  5:47 00:29:06   4    232                                
   920 INES PEREZ SILVA                    00:57:56  5:47 00:29:05 F D     22                                
   922 SILVIA SANTIRO IGLESIAS             00:58:18  5:49 00:29:24 F D     23                                
   923 ENRIC COBALEA GONZALEZ              00:58:19  5:49 00:29:41   3    449                                
   924 JORDI LLORENS MORER                 00:58:19  5:49 00:29:23   3    450 C.E. PICORNELL                 
   925 JOSEP RUIZ ZUMAQUERO                00:58:19  5:49 00:28:54   6     26 CLUB NATACIO CATALUNYA         
   927 ANTONI FIGUERAS TRICAS              00:58:25  5:50 00:29:49   4    233                                
   926 RAFAEL MARTINEZ PALONES             00:58:25  5:50 00:29:49   5    106                                
   928 JORDI SALA AGUILERA                 00:58:27  5:50 00:29:14   5    107 C.A. NOU BARRIS                
   929 ASSUMPCIO PITARQUE FARRE            00:58:28  5:50 00:28:26 F D     24                                
   930 JOSE MARTIN LOPEZ                   00:58:39  5:51 00:28:26   5    108                                
   931 ANTONIO TREPAT PIJUAN               00:58:40  5:52 00:29:49   4    234                                
   932 JORGE DEVOTO FERNANDEZ              00:58:54  5:53 00:29:13   4    235                                
   933 EVA PALLAROLS                       00:58:55  5:53 00:29:37 F A      3 SERRA MARINA ALELLA            
   934 FRANCINA GUARDIOLA FLIX             00:59:01  5:54 00:30:05 F D     25 BANC SABADELL                  
   935 ROSA PORTULA SALUA                  00:59:02  5:54 00:30:05 F E      5                                
   936 JOSE ANGEL FRANCO CASTIELLA         00:59:15  5:55 00:29:20   3    451                                
   937 LLUIS FAURA BUSTO                   00:59:18  5:55 00:29:32   3    452                                
   938 AURORA JIMENEZ RUIZ                 00:59:19  5:55 00:29:43 F E      6 DIR                            
   939 MARIA ROSA HERRAIZ I FERRER         00:59:22  5:56 00:29:38 F E      7                                
   940 MARIA ABUCHA RODRIGUEZ              00:59:23  5:56 00:30:00 F D     26                                
   941 DOLORES CAYUELAS PERZ               00:59:24  5:56 00:30:01 F E      8                                
   942 HELENA SAHAGUN GAONA                00:59:29  5:56 00:30:00 F D     27                                
   943 TANIA ANTIGUA ZUAZNABAR             00:59:29  5:56 00:29:53 F C     53                                
   944 NURIA FERNANDEZ SANGUESA            00:59:46  5:58 00:29:56 F C     54                                
   945 DAVID GONZALEZ JIMENEZ              00:59:53  5:59 00:31:01   3    453                                
   946 FERNANDO GALLASTEGUI CALVACHE       00:59:53  5:59 00:30:59   3    454                                
   947 ANTONIO IRLANDES QUINTERO           01:00:29  6:02 00:29:55   5    109 XINO-XANO                      
   948 PERE JOAN CANO NEBOT                01:00:38  6:03 00:30:14   4    236 DIR                            
   949 CARLOS PALOM RICO                   01:00:40  6:04 00:30:53   3    455                                
   950 PILAR LOPEZ CRESPO                  01:00:42  6:04 00:30:35 F C     55                                
   951 GEMMA PEREZ SUAREZ                  01:00:52  6:05 00:30:14 F C     56 DIR                            
   952 SANTIAGO MOROS VELA                 01:00:52  6:05 00:30:26   4    237                                
   953 OCTAVIO CUEVAS SAEZ                 01:00:56  6:05 00:30:01   3    456                                
   954 JORDI ORIOL RIERA                   01:01:15  6:07 00:29:38   6     27                                
   955 MANEL PONS MIR                      01:01:15  6:07 00:29:42   5    110                                
   956 KRISTINE PHALEN                     01:01:23  6:08 00:30:48 F D     28                                
   957 JESUS HIDALGO ZAMORA                01:02:08  6:12 00:29:51   3    457                                
   958 LAURA PINEDA                        01:02:15  6:13 00:31:00 F A      4 SERRA MARINA ALELLA            
   959 JOSE MANUEL GARCIA CORCOBADO        01:02:18  6:13 00:29:45   3    458                                
   960 M¦LLUISA ARTES LAHOZ                01:02:33  6:15 00:30:36 F D     29 AGRUPACIO SANT JORDI           
   961 JAUME CODINA ESMET                  01:02:42  6:16 00:29:54   3    459                                
   962 LEONOR GODAS                        01:02:42  6:16 00:31:00 F E      9 SERRA MARINA ALELLA            
   963 M. DOLORES MONTOLIU PEREZ           01:02:52  6:17 00:31:42 F E     10                                
   964 DIEGO AGUILERA PINA                 01:02:57  6:17 00:31:09   6     28                                
   965 JUANA CARDELO LOPEZ                 01:03:09  6:18 00:00:00 F F      2 PENYA FONDISTES BADALONA       
   966 GASTON SCHELOTTO DOWER              01:04:16  6:25 00:30:49   3    460                                
   967 CARLOS ROLDAN MASCARELL             01:04:23  6:26 00:32:46   6     29                                
   968 Drs: 740 Drs: 740                   01:04:44  6:28 00:31:48   3    461                                
   969 MONTSERRAT PUJADAS DALMAU           01:05:03  6:30 00:32:12 F D     30                                
   970 AMAIA ROMAY BUSTO                   01:06:24  6:38 00:33:36 F C     57                                
   971 ANTONIO GAIG ARAGON                 01:06:34  6:39 00:31:14   5    111                                
   972 LORETO VELASCO CEBRIAN              01:06:44  6:40 00:33:36 F C     58                                
   973 ANTONI FREIXES FREIXES              01:06:47  6:40 00:32:21   6     30 CLUB NATACIO MONTJUIC          
   974 MARIA JOSE ANDRES LLOPART           01:06:52  6:41 00:32:09 F C     59                                
   975 ANA GAZQUEZ SANCHEZ                 01:07:02  6:42 00:32:42 F E     11 LAIETANIA                      
   976 MARIA GRANADOS BRACERO              01:07:06  6:42 00:33:42 F E     12 PENYA 100 KM DOMINGO CATALAN   
   977 JOSEP ORTUÑO RODRIGUEZ              01:07:46  6:46 00:33:28   6     31 ATLETIC RUNNING                
   978 ALFONSO ELIAS CRESPELL              01:08:03  6:48 00:32:52   4    238                                
   979 XENIA ELIAS SALMERON                01:08:03  6:48 00:32:52 F A      5                                
   980 ARMANDO GARCES ESCALONA             01:08:55  6:53 00:00:00   6     32 LAIETANIA                      
   981 TRINITAT BERGES CRUELLAS            01:11:05  7:06 00:37:33 F F      3                                
   982 ANTONIO OLIVELLA LLEIDA             01:19:18  7:55 00:37:53   6     33                                
   984 CARLOS BLASCO GARCIA                01:19:18  7:55 00:37:50   5    113                                
   983 PERFECTO ARAGONES BELLIDO           01:19:18  7:55 00:37:55   5    112                                
Tornar al inici
Resultats any 2001

Classificació general
Classificació femenina
Classificació titulars de xips grocs
Classificació per clubs
Classificació per clubs - xips grocs
Propera cursa: 21 gener - Mitja de Granollers

Més informació: championchip@mail.com