XXXI Cursa Festa Major de Ripollet 2009 | ||||||||||
Nasc 1998/2001 Distància: 0.800 mtrs | ||||||||||
Classificació General | ||||||||||
Lloc | D | Drs | Nom_Cognoms | Sx | Ll_Sx | Temps | mKm | LlocCat | NomClub | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2059 | Oussama Blal | 2:43 | 3:24 | 1-BenM | |||||
2 | 2096 | Alex Salas Molina | 2:46 | 3:28 | 2-BenM | CORNELLA ATLETIC | ||||
3 | 2098 | Irina Belmonte Molina | F | 1 | 2:53 | 3:36 | 1-BenF | |||
4 | 2028 | Manu Gonzalez Hernandez | 2:54 | 3:37 | 3-BenM | NINGUNO | ||||
5 | 2022 | Blanca Del Valle Arilla | F | 2 | 2:54 | 3:37 | 1-AleF | |||
6 | 2057 | Laura Girol Rebordosa | F | 3 | 2:56 | 3:39 | 2-AleF | |||
7 | 2020 | Alex Cosialls | 2:59 | 3:44 | 4-BenM | RUNNING VALLES | ||||
8 | 2099 | Roger Blas Escuté | 3:01 | 3:47 | 5-BenM | C.A. NOU BARRIS | ||||
9 | 2017 | Joel Cardero Lozano | 3:02 | 3:48 | 6-BenM | J.A. SABADELL | ||||
10 | 2053 | Sergi Torner Cabot | 3:06 | 3:52 | 7-BenM | C.A. NOU BARRIS | ||||
11 | 2049 | Sara Rubio Gracia | F | 4 | 3:10 | 3:57 | 3-AleF | RIPOLLET UNIO A. | ||
12 | 2052 | Ernest Serred Martinez | 3:16 | 4:04 | 8-BenM | UAT | ||||
13 | 2032 | Fidel Millán Ceballos | 3:18 | 4:07 | 9-BenM | FISIOLOGIC.COM | ||||
14 | 2030 | Joel Lozano Castro | 3:18 | 4:08 | 10-BenM | |||||
15 | 2026 | Paula Font Girones | F | 5 | 3:20 | 4:10 | 2-BenF | CORNELLÀ ATLÈTIC | ||
16 | 2009 | Mireia Valdivia | F | 6 | 3:22 | 4:12 | 3-BenF | RIPOLLET UNIO A. | ||
17 | 2002 | Laura Perez | F | 7 | 3:24 | 4:15 | 4-BenF | RIPOLLET UNIO A. | ||
18 | 2021 | Joan De La Torre | 3:26 | 4:17 | 11-BenM | RIPOLLET UNIO A. | ||||
19 | 2011 | Elsa Lopez Romero | F | 8 | 3:29 | 4:21 | 4-AleF | RIPOLLET UNIO A. | ||
20 | 2047 | Joel Romero Ortiz | 3:31 | 4:24 | 12-BenM | POLICE | ||||
21 | 2044 | Alberto Ramirez | 3:36 | 4:30 | 13-BenM | RIPOLLET UNIO A. | ||||
22 | 2010 | Laura Gil | F | 9 | 3:37 | 4:31 | 5-BenF | RIPOLLET UNIO A. | ||
23 | 2060 | Pep Collado Bayo | 3:38 | 4:33 | 14-BenM | |||||
24 | 2027 | Jan Font Girones | 3:43 | 4:39 | 15-BenM | CORNELLÀ ATLÈTIC | ||||
25 | 2062 | Pol Silva Baeza | 3:46 | 4:43 | 16-BenM | |||||
26 | 2058 | Silvia Peribañez Martinez | F | 10 | 3:49 | 4:46 | 6-BenF | |||
27 | 2045 | Sara Roca Montalban | F | 11 | 3:53 | 4:51 | 7-BenF | |||
28 | 2061 | Mario Silva Baeza | 3:57 | 4:57 | 17-BenM | |||||
29 | 2024 | Marc Escobosa Olmo | 3:58 | 4:57 | 18-BenM | |||||
30 | 2048 | David Rubio Gracia | 3:58 | 4:57 | 19-BenM | RIPOLLET UNIO A. | ||||
31 | 2018 | Francesc Cinca Castañeda | 4:02 | 5:02 | 20-BenM | XINO-XANO | ||||
32 | 2007 | Gemma Sepulveda | F | 12 | 4:03 | 5:03 | 8-BenF | RIPOLLET UNIO A. | ||
33 | 2019 | Anna Cinca Castañeda | F | 13 | 4:18 | 5:22 | 9-BenF | XINO-XANO | ||
34 | 2055 | Pau Xirau Sanchez | 4:19 | 5:23 | 21-BenM | CORREDORS.CAT | ||||
35 | 2036 | Júlia Nuez Vilà | F | 14 | 4:20 | 5:24 | 10-BenF | |||
36 | 2038 | Marta Peñarando I Barea | F | 15 | 4:21 | 5:26 | 11-BenF | |||
37 | 2037 | Adrian Peñafiel Clavijo | 4:24 | 5:30 | 22-BenM | |||||
38 | 2051 | Llorenç Serred Martinez | 4:27 | 5:33 | 23-BenM | UAT | ||||
39 | 2046 | Marc Rodrigo Magdaleno | 4:30 | 5:38 | 24-BenM | RUNNING POLLET | ||||
40 | 2042 | Marc Prades Alegre | 4:35 | 5:44 | 25-BenM | |||||
41 | 2039 | Pol Peñarando I Barea | 5:03 | 6:19 | 26-BenM | |||||
42 | 2043 | Berta Prades Alegre | F | 16 | 5:19 | 6:39 | 12-BenF | |||
43 | 2050 | Alicia Salas Molina | F | 17 | 6:03 | 7:34 | 13-BenF | |||
Resultats per ChampionChip www.yellowchip.com Data: 30/08/2009 Hora: 13:20:21 | 1 |